bolesť pri stiahnutí predkožky

Príspevok v téme: bolesť pri stiahnutí predkožky
AXY

s priateľom sme spolu 8 mesiacov. pri začiatku vzťahu si všimol nejakú poruchu, keď mu spôsobovalo bolesť stiahnutie predkožky. išiel k lekárovi, a ten mu pvoedal, že sa mu vytvorila akási pleseň pod žaluďom, z bazéna alebo zle opraného spodného prádla. štyri dni bral antibiotiká a nejakú mastičku, no cudzorodé látky mu viditeľne odišli až po pár mesiacoch, a aj dnes - po 5 mesiacoch od začiatku liečby stále pociťuje bolesť pri stiahnutí predkožky. najprv tvrdil že má to miesto ešte stále citlivé, a možno by aj mohol mať sex, ale keď je pri mne, vraj sa vzruší tak, že ho to bolí ešte viac. pri tom počas celých osem mesiacov zvládal erekciu aj vyvrcholenie, ktoré však boli dosiahnuté inak ako priamym pohlavným stykom. iba pohlavný styk mu vrja prekážka, pretože pri ňom by sa mu predkožka stiahla pod žaluď a to mu spôsobouje bolesť.
teraz ol pár dní bez liečby, a vraj sa mu aj ten popruh "plesne" vrátil na svoje miesto.
priateľ ma strach z urologov, presvedcit ho an prvu navstevu lekara mi trvalo vyse dvoch mesiacov. bojím sa, že tým, že to zanedbal, sa mu to stalo chronickým - veď je mladý človek vo veku, keď by mal byť sexuálne aktívny a on už osem mesiacov nemôže mať sex so svojou partnerkou!

karioll

to moze byt kratka uzdicka,je to riesene chirurgicky ambulantne.pliesen ak ju naozaj ma,musis sa na nu liecit aj ty,a ja by som isiel ku koznemu-venerologovi

+bezmocna18

Axy... no mal by sam uznat za vhodne ist ku doktorovy mal by predsa vediet ze nieco nieje v poriadku... taketo ochorenia ked sa neliecia mozu mat nepekne nasledky...