Lioton gel 100000

ojka

pre mňa je lioton tiež len obyčajný gél, vobec mi nepomohol, aj ked pravdu povediac, na ten problem čo som mala by ťažko pomohol.

karioll

urobi ti ultrazvuk na nohach,trva to asi 2 minuty,to je vsetko,ak tam nic nebude.keby tam bola nejaka zrazenina,tak si budes pichat do brucha injekcie par dni a potom zvycajne pol roka brat tabletky warfarinu

,,,,,,,,,,,,

akej farby su vlastne krcove zily? alebo akej velkosti dlzky su, lebo u mna to az tak nevidiet este, len ked som raz dlho stal v dave ludi tak strasne taky z ly pocit som mal v pravej nohe, ako keby sa mi chcel roztrhnut, a na druhy den som mal na zadnej strane lytka take 2 krvave zily, ze z toho aj krv tiekla asi ale nevsimol som si

karioll

je to obycajny drahy heparin,neriesi problem,krcove zily treba vyriesit nadvahu,brat detralex,pancuchy nosit.dlho nestat,dat si ich vybrat a chodit pravidelne angiologovi

farmaceutka1

Ak su krcove zily uz vytvorene, tak jedine chirurgickou liecbou-sklerotizacia, operacia klasicka, operacia laserom...
Farmakologicky sa daju ovplyvnit len sprievodne prejavy krcovych zil ako opuchy a bolest, ale zily ako take sa zmenit na normalne uz nedaju.

farmaceutka1

Pomaha pri zapaloch krcovych zil, kedy sa vo vnutri tvoria tromby, pri stavoch po operaciach, pri modrinach a podobne, ale odstranit krcove zily samozrejme nedokaze, pretoze to nedokaze ziadna zazracna mast ci gel, nech by vyrobca tvrdil cokolvek...