bojim sa opakovania rocnika

Príspevok v téme: bojim sa opakovania rocnika
[zruseny8]

na 99% mi hrozi opakovanie druheho rocnika. mam velke obavy z toho pretoze uz nic nebude take ako predtym. po prve zbytocne stratim rocnik a neviem co budem cely rok robit, ale to druhe a najhlavnejsie je ze pridem o fakt par dobrych ludi. studujem asi 200km od mojho rodneho bydliska a kedze opakovat budem len tie predmety ktore nemam - asi budem chodit len raz do tyzdna na ne. cize nase vztahy akoby prachom zapadnu. su to ludia z mojej skupiny a velmi ma mrzi ze nemozeme studovat uz dalej spolu.. vobec si to neviem predstaavit ake to bude, ze stratim svojho partaka v labaku..ako ste to vy vyriesili?

[zruseny8]

ooou zajtra ma caka este jedna skuska a mozem byt tretiacka. som zvedava ako dopadne, aj ked velke sance tomu nedavam..

[zruseny8]

ludia tak nejaka mala nadej tu je. ja som sa uz zmierila s opakovanim a tento tyzden som uz konecne zacala robit skusky. este ma dve cakaju tak uvidim co a ako. drzte palceky

Deeee

smajlik a nemozes si zapisat aj predmety z tretieho rocnika a k opakujes len kvoli jednemu predmetu? Ved si zapis to comozes, mame kreditovy system, tak by si si mohla napisat predmety z tretieho rocnika, pokial nie su viazane na tu jednu skusku, ktoru nemas. A potom v tretiaku budes mat viac volna a aspon sa budes moct ucit na statnice(ak mate bc) a pisat si diplomovku

klara777

Môj brat je tretiak na farmácii a má skoro samé Áčka....vieš, farmácia je aj o tom, že na to musíš mať hlavu. On sa vie učiť aj na dve skúšky naraz.

[zruseny8]

katka..
praveze mi by sme chceli po skole nieco spolu podnikat..takze uvidime co bude, mozno sa stretnem s niektorymi o rok, o dva..vies u nas to nie je take iste ze prejdes studium bez problemov, napr. terz nam o tyzden konci skuskove a ze jedneho rpedmetu nema skusku 90ludi a z druheho 70. dokopy nas je 120. takze jedina urcite nebudem na opakovanie, ale zato mozu profaci. chcu nas preriedit ale my vsetci sa im nahrnieme o rocnik nizsie, tak nech otvaraju nove skupiny :D

[zruseny8]

no dobre dakujem vam, som viac menej napalena aj na seba, ze som mohla inak pristupovat ku skuskam a teraz ma to velmi mrzi, no uz to nevratim spat. mam co som chcela, samozrejme v uvozdovkach a verim ze sa uz konecne poucim..