Vztahy na dialku

AdamKrt

nanana12: no, takze sa to nevydarilo, ked ste sa rozisli. Ci uz to bolo pekne, alebo nie, bol rozchod...
--------
Zaujimalo by ma, kolko vztahov na dialku pretrvalo ludom...

nanana12

ja som mala vztah kde rozdiel bol 650 km ...bol to ten najkrjsi vztah aky som mala...ale to musi byt vztah nie na 100% ale na 150 % ...ziadne pochybnosti a uplna dovera..a hlavane obaja musia vediet ze to chcu..nie len ejden..ale obaja...vidali sme sa tak v priemere kazde 3 mesiace na dobu tyzden az dva...ale stalo to za to..az na ten koniec :( ..kym nestretol niekoho kto je blizsie :(

_Marek

daj jej kvapky do oci :D akoze podla mna ked sa vyhovara ze sex nemusite mat pri kazdm stretnuti tak co ja viem co to znamena.ani neviem.mal som v zivote len jednu zenu a aj som si ju vzal.a som mlady dost.takze nemam skusenosti stymto.ja som ale svoju vtedy priatelku do nicoho nenutil.

AdamKrt

Chcem vediet, co je "normalne" ci bezne pri vztahu na dialku, aby som nemusel pocuvat vyhovorky a trochu jej dat kvapky do oci, nech si pretrie zrak :)

_Marek

ak ti to zato stoji tak budes musiet asi vydrzat.ja som tiez musel vydrzat.
a vcom spociva tvoj hlavny problem?lebo nejako mi usla pointa

AdamKrt

Je to narocne. Ona ma za sebou uz rozvod, je opatrnejsia. Dietatu nechce ma zatial prestavit, to si musi byt absolutne ista a o spoznavani ma taku predstavu casobo, asi okolo 3och rokov, spoznavania sa, kym by to zacala pokladat, za vazne.

_Marek

tak ako mne to teda prekazalo ze sme daleko od seba.lebo mnohokrat nevyslo stertnutie,nemohol som prist mal som vela roboty a ona bola potom sklamana.tak som ju poziadal o ruku aby sme uz konecne mohli byt spolu.
ale nie je to vobec prakticke mat vztah na taku dialku.psychicky narocne si myslim.