AKE BY MALA MAT PRSIA 13/12 ročna?POMOC

Gabika43

Ved mas 12!!!!!!!!!! Keby si mala 25 a nemas tam nic, tak by som to pochopila..... a potom chodia uz 17 rocne na plastiky prs lebo si myslia ze uz im nenarastu....... chore hlavy....a co riesis ked mas 12? To tiez nechapem..to ta este nema co trapit..

ella811

LPS Pingu-V 11 som ani ja asi nemala nejaké, kramy som dostala tak ako som mala 12 narodky, a zober si, že sú to skoro už 2 roky po tom, myslím, že ty vpohode môžeš byť nestresuj, neviem, ja som bola dosť vyspelá myslím, ale prsia proste malé som mala vždy, skôr boky zadok som mala, ale do pekných tvarov sa to začalo až teraz dávať, teraz som myslím, že vcelku spokojná, všetko nám dorastie, čiže môžeš byť v pohode. ;-)
Inak keď vám nejaký chalan(najlepšie ktorý nie je vychrnutý)povie, že máte malé cicky, tak povedzte ako ja:No neviem neviem, ale mne príde smutnejšie, že ty máš väčšie ako ja...ech...skôr o to by som si v tvojom prípade robila starosť lebo vieš...to vekom ešte rastie..A o moje si nerob starosti, stále mám ľudí, ktorým sa moje prsia páčia, to, keď sa nepáčia tebe nie je moja vec, už len preto sa ich NIKDY ty nedotkneš. :-*
Cheche, chlapec bol smutný(lebo aj keď to povedal tak sa mu veľmi páčim(potom sa mi ospravedlňoval)) ...
Hlavne buďte nad vecou a nerobte si z toho veľkú hlavu, prirodzené ale menšie sú lepšie ako umelé a veľké...
THINK POSITIVE. :-*

ella811

Možno som divná, ale ja budem mať 14, mám A, ale ja mám pocit, že také malé zlaté, praktické, nie sú z tuku, keď tak minimálne, lebo ho vôbec necítiť, pekne stoja, pevné, ako hovorím, malé milé, ja som spokojná a mám dojem, že do takých B mi dorastú, moja mamka ma také a myslím, že to je akurát, praktické a určite mi netreba mať na hrudi dva balvany, ktoré mi počas behu vybijú zuby, na spánok na bruchu môžem rovno zabudnúť a keď by som cvičila tak aj 4 podprdy sú málo...Menšie prsia nevyzerajú vulgárne a myslím, že keď máte CCA vek ako ja, tak môžte byť ešte vpohode, veď kľuuud baby, všetko dorastie. Keď ani v 18 nič mať nebudete, tak je tu nádej a keď ani tak nič, tak po pôrode určite tu niečo bude. ;-)
SO CHILL, vyspite sa na to, samozrejme na bruchu. :P :D ;-)
Pekný deň. ;-)

LPS Pingu

Ja mám 11 rokov a prsia mi ešte nenarástli a tááááák mi to vadí ani neviete ako. Ale mám taký pocit akokeby mi už začali rásť ale fakt nwm

karioll

kazdy dospieva inokedy,inac
je to tak individualne,ze sa na to neda odpovedat,vyvoj cloveka konci v 25 rokoch a vobec by ta nemalo zaujimat ako vyzeras ked mas 12,13,14 a podobne,ale zdravo zit,aby ked budes dospela,si si mohla uzivat zivot

wero

cisto individualne,ja som mala naznaky prs uz v 8mich rokoch,menzes mam od 11 rokov a teraz mam 3-4ky(ppodla vahy).
pozri sa na svoju mamu,mozno to bude podobne...