Roaccutane (izotretinoín), kto to pozná

Príspevok v téme: Roaccutane (izotretinoín), kto to pozná
azuritko

Prosím Vás, ma niekto skúsenosti s liekom Roaccutane? Ak sa niekto nájde kto to používal, prosím napíšte mi, ako ste sa cítili pri užívaní tohto lieku, aké to malo vedľajšie účinky a ako ste sa pri tom cítili, či ste nemali nejaké závraty alebo iné takéto problémy.. Vopred veľmi pekne ďakujem, za každú radu..

blažena1133

Ahojte. Chcem sa spýtať. Začala som liečbu s aknenorminom a mám strašne suché a bolestivé až opuchnuté pery, robia sa mi na nich pľuzgieriky. Používam klasický jelení loj. Viete o niečom lepšom na pery? čo ste používali vy? Vopred ďakujem za radu.

mrcago

zdravim ja mam skusenosti s izotretinoinom,mal som velmi dehydrovany organizmus musel som vypit denne asi 5 litrov tekutin(vody).Mal som aj velmi suche pery a ruky,ked som si pery zabudol natriet tak mi praskali az do krvy.Ak som nepil dost vody mal som trochu zavraty a bol som vycerpany.Uzival som ho pol roka a za ten cas som musel obmedzit konzumaciu vsetkeho co negativne vplyva na pecen.Teraz som zdravy a problemu uz nemam.Dakujem

slavena

Ahojte babenky, dnes som bola u zubarky a povedala mi ze mam vela mrtvych zubov, tak z toho tie akne. No mozno je to fakt tak.
Skuste sa popytat. Ahojte vela stastia

slavena

AHoj azuritko, dvakrat som ho brala. Na vysetrenie criec som este nebola, ale chysstam sa a na ten zaludoko to asi nedokazem. Len moja dr. tvrdi ze musis byt problem tam . Vtej dobe kes som ho uzivala som zo zaludkom nemala problemy. Teraz mam, ale robi to aj hodne stres. Tak neviem.

ppp

slavena, a koľkokrát si ho brala? ja som ho teraz dobrala už druhýkrát, po prvom užívaní sa mi to vrátilo tiež po roku...a dávala si si vyšetrovať tie črevá a žalúdok?

slavena

Ahoj azuritkto, ja asom uzivala roacutane. Vedlajsie ucinky som ma, ze som mala dost presusenu pokozku a musela som mat natrety dermacol na tvari, lebo sa neodporuca chodit po slnku. Tvar sa mi vycistila ako babatku, ale vzdy po roku sa mi to vratilo. Moja lekarka vravi ze to moze byt zo stresu, zlych zubov, alebo ak mas nieco s crevami a zaludkom. Treba si to dat vsetko vysetrit. Ahoj

azuritko

erika 26, tak ja som uz skusala vselijake mozne pripravky , stale som sedela u koznej a brala vsetko mozne co mi nato predpisala..pomohlo mi to dost na tvari,uz nemam vyrazky,trapy ma zvecsa to ze na stehnah a na nohach mam dost hnisave vyrazky stale ked sa oholim , ze sa to neda vydrzat,tak som si povedala ze uz stacilo, lebo ani chodit nemozem poriadne ani nic..lekarka mi povedala ze mi moze dat tento liek ale ze je to dost dolezite si nasadit k nemu aj antikoncepciu, tak mi daj prosim ta vediet ze ako sa budes citit pri uzivani tohti lieku a vsetko okolo toho.dakujem velmi pekne pekny den a drz sa :)

azuritko

erika 26, tak ja som uz skusala vselijake mozne pripravky , stale som sedela u koznej a brala vsetko mozne co mi nato predpisala..pomohlo mi to dost na tvari,uz nemam vyrazky,trapy ma zvecsa to ze na stehnah a na nohach mam dost hnisave vyrazky stale ked sa oholim , ze sa to neda vydrzat,tak som si povedala ze uz stacilo, lebo ani chodit nemozem poriadne ani nic..lekarka mi povedala ze mi moze dat tento liek ale ze je to dost dolezite si nasadit k nemu aj antikoncepciu, tak mi daj prosim ta vediet ze ako sa budes citit pri uzivani tohti lieku a vsetko okolo toho.dakujem velmi pekne pekny den a drz sa :)

azuritko

erika 26, tak ja som uz skusala vselijake mozne pripravky , stale som sedela u koznej a brala vsetko mozne co mi nato predpisala..pomohlo mi to dost na tvari,uz nemam vyrazky,trapy ma zvecsa to ze na stehnah a na nohach mam dost hnisave vyrazky stale ked sa oholim , ze sa to neda vydrzat,tak som si povedala ze uz stacilo, lebo ani chodit nemozem poriadne ani nic..lekarka mi povedala ze mi moze dat tento liek ale ze je to dost dolezite si nasadit k nemu aj antikoncepciu, tak mi daj prosim ta vediet ze ako sa budes citit pri uzivani tohti lieku a vsetko okolo toho.dakujem velmi pekne pekny den a drz sa :)