Roaccutane (izotretinoín), kto to pozná?

Príspevok v téme: Roaccutane (izotretinoín), kto to pozná?
azuritko

Prosím Vás, ma niekto skúsenosti s liekom Roaccutane? Ak sa niekto nájde kto to používal, prosím napíšte mi, ako ste sa cítili pri užívaní tohto lieku, aké to malo vedľajšie účinky a ako ste sa pri tom cítili, či ste nemali nejaké závraty alebo iné takéto problémy.. Vopred veľmi pekne ďakujem, za každú radu..

Noro 29

Pozor azuritko, depresie a iné stavy môžu prísť aj po dlhodobejšom užívaní, vo svojom okolí poznám 2 také prípady...a taktiež rôzne iné ťažkosti, aj pohybového charakteru, bolesti kĺbov, chrbtice atď...a to dokonca až 5 rokov po užívaní...taktiež veľmi zhoršené pečeň.testy a iné problémy...pri užívaní boli robené odbery krvi najprv každý týždeň, potom každé 2 na krvný obraz, je nutný neustály lekár. dohľad...

eli.cic

ahoj, ja osobne som tieto lieky neužívala, ale moji blízky áno. Boli to síce chalani, ale ROACUTANE im pomohlo obom veľmi. Nemajú už žiadne vyrážky, ani jazvy po nich. A vždy tento produkt odporúčam. :)

LUCKA HOLAND

AHOJ AHOJ ,,JA SOM ZACALA BRAT ISOACNE [ROACCUTAN CITIM SA DOBRE ,PSYCHICKY ,MAM MALE EKZEMY BO SO AJ ALERGICKA ALE STALE DUAFAM A VERIM LIEKOM ZE JAZVY A AKNE PRESTANE
...CO MA STALE EURO KOZMETICKY ,SALON,MIKROBRAZILIE A CHEMICKE PELINGY,NASTASTIE V HOLANDSKU MI PRELACA POISTOVNA ALE UZ SOM ZUFALA A PROCEDUR NIC NEPOMAHALO ,TAK VERIM ROACUTANU ...DNES 2 TYZDNE LIECBY SOM SUCHA ,SUPEM SA JAK HAD ALE TO ASI MA TAK BYT ,,

azuritko

dakujem velmi pekne kvetulka :) ja co chodim ku koznje tak mi povedala ze ma pre mna edny tablety ktore mi vazne pomozu na cely zivot ale ze popri nich musim brat aj antikoncepciu a nevysvetlila mi ake vedlajsie ucinky by ten liek mohol mat..tak si ma ukludnila dakujem velmi krasne :) uz sa nebojim az tak,lebo ked som si precitala brozurku ze ake vsetky vedlajsie ucinky tento liek moze mat tak ma to dost znepokojovalo..teraz som uz spokojnejsia a hne dpojdem k mojejj doktorke si ich predpisat..lebo ja mam problemy s tym ze mam hnisave vyrazky z vnuornej strany stehien ked sa oholim.takze tak :) dakujem pekne za radu :)

azuritko

dakujem velmi pekne kvetulka :) ja co chodim ku koznje tak mi povedala ze ma pre mna edny tablety ktore mi vazne pomozu na cely zivot ale ze popri nich musim brat aj antikoncepciu a nevysvetlila mi ake vedlajsie ucinky by ten liek mohol mat..tak si ma ukludnila dakujem velmi krasne :) uz sa nebojim az tak,lebo ked som si precitala brozurku ze ake vsetky vedlajsie ucinky tento liek moze mat tak ma to dost znepokojovalo..teraz som uz spokojnejsia a hne dpojdem k mojejj doktorke si ich predpisat..lebo ja mam problemy s tym ze mam hnisave vyrazky z vnuornej strany stehien ked sa oholim.takze tak :) dakujem pekne za radu :)

azuritko

dakujem velmi pekne kvetulka :) ja co chodim ku koznje tak mi povedala ze ma pre mna edny tablety ktore mi vazne pomozu na cely zivot ale ze popri nich musim brat aj antikoncepciu a nevysvetlila mi ake vedlajsie ucinky by ten liek mohol mat..tak si ma ukludnila dakujem velmi krasne :) uz sa nebojim az tak,lebo ked som si precitala brozurku ze ake vsetky vedlajsie ucinky tento liek moze mat tak ma to dost znepokojovalo..teraz som uz spokojnejsia a hne dpojdem k mojejj doktorke si ich predpisat..lebo ja mam problemy s tym ze mam hnisave vyrazky z vnuornej strany stehien ked sa oholim.takze tak :) dakujem pekne za radu :)

KVETULA

ahoj azuritko:-)odpisujem ti ohladom tabliet Roacutan,moja dcéra tiež užívala tie tbl,lebo tvár mala ozaj nepeknú od roznych hnisavých vyrážok,ani sme neverili že niečo pomôže,lebo predtým používala asi aj rok rozne prípravky,tbl a pod no tento roaccutane jej ozaj pomohol,teraz mám krásnu pleť ako bábika,žiadne jazvy po akné,nemala vobec vedlajšie účinky,žiadne závraty..nič v pohode,vrelo odporúčam..skutočne pomáha..