Prečo sa majú svine dobre?

Príspevok v téme: Prečo sa majú svine dobre?
Madeira

Takmer vždy prevalcujú poctivých ľudí, zničia im,to čo mali.
Na tomto svete je toľká nespravodlivosť.
Ja sa mám ako tak dobre, ale je mi do vracania, keď vidím, čo sa deje. Mám možnosť nakuknúť aj medzi tých horných deaťtisíc. Je to pruser, kam spejeme. Cele dni ma z toho bolievala hlava a ani som nemohla zapať:(.

george303

Tento uz vo vrcholovej politike skoncil jedine ze by kandidoval na predsedu Bloku A v base :D
Kamarati ho zrejme hodili cez palubu a teraz zneho urobia ukazkovy pripad ...
Ale to sa unas nemoze stat kazda nasa nova vlada si dosadi na vrcholove pozicie u policii a v inych zlozkach svojich ludi :DD

lost

btw, ludia ho zvolia znovu a znovu, takze ja mu to doprajem.

dufam ze chlapec diverzifikoval a ma u kamaratov tiez nieco, a doma mal len drobnu navnadu..

george303

Pri domovej prehliadke mu však našli v podlahe ďalších 30 miliónov korún :DD
Bol to Pán ktovie kolko ma ešte niekdy zakopane na novy zivot v pripade rychleho odchodu :D
Skoda nestihol :D

george303

A este ma tu drzost tvrdit ze nevedel ze su tam peniaze vraj tam malo byt vino :D
A najlepsie je natom ze je dost pravdepodobne ze mu to prejde :D

george303

Najnovsi priklad za vsetkych David Rath zobral uplatok 7 milionv v skatuli od vina :D Mislite ze to bolo prvy krat ? :D

lorita44

Niekedy aj vo vzťahu je jeden tá väčšia ,,sviňa,, ktorý si berie to najlepšie pre seba, občas aj v komunikácii dokáže všetko obrátiť tak, aby vyzeral, že chybu neurobil,ale z druhého urobí toho zlého, aby sa ešte cítil previnilo ten, čo chybu neurobil. Alebo chybu druhého pomstil nejakou zákernou vecou. Nemal by byť vzťah o tom, aby sa dvaja dopĺňali?