Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....

Príspevok v téme: Mám strach so sexu, a kvoli tomu strácam frajerov....
Kika:)

Možno si poviete, hlupana by dala aby si ho udržala...Mám 16, zachvílku 17, a kvoli tomu že sa bojím mat pohl.styk som stratila 2 chalanov, ktorých som milovala, oba to boli dlhodobejšie vztahy, ja proste vždy cúvnem, nie som panna, ale prvý krát som si to moc neužila, dokonca sa mi ten chalan vysvmieval, že blá blá ako mi to nešlo, no asi prečo, neviem čo mám robit, Niekedy mám chut sa asi vyspat s každým , aby som sa to naučila, ale to zas nedokážem mám k sebe úctu, ale nechcem dalej strácat chalanov....
Nemám strach s bolesti, ale stoho že to bude trapas, že ja neviem...Bojím sa a mám privelké zábrany aby som sa uvolnila, neviem prečo príde niekomu dlho čakat 2 mesiace na sex, pre mna je to stále málo, chcem mat chalana, chcem aby sme sa lúbili, aj to tak býva, ale vždy to stroskotá, ked príde na tému sex....Čo mám robit? mám sa prekonat, alebo mám byť sama??:( prosím poradte mi niečo, neviem kto mi má poradit...

Kika:)

Omg ja niesom panna!!Len sa dáko bojím pokračovat dalej, lebo neverím nikdy tomu dotyčnému, lebo nikto nevie počkat, a každému ide len o sex...Kamarátky mi závidia že ide po mne skoro každý chalan, ale každý po mne chce len jedno...Nechápem čo také robím, že im tak zdvíham tlak...wrrr.:-/

Makaveli

ak ta nechali koli tomu .. ta to jednoznacne bolo len o sexe, keby ta naozaj lubili, pomohli by ti prekonat strach a troska by ta zaskolili, nic sa neboj za chvilu mam 15 a uz to mam za sebou, pripravil som o panenstvo spoluziacku a tiez to nebolo bohvieake aj ked som si velmi veril kedze masturbujem uz od 12 rokov, ospravedlnujem sa ze som tak troska otvoreny. Skus sa spytat nejakeho rodinneho priatela najlepsie rodicov, alebo kamaratky ktora ma skusenosti.. Ak sa nebudes bat tak to vsetko bude o.k, Hlavne sa pri tom uvolni a mysli na nieco pekne :)

Kika:)

Mala som viacej chalanov, viac príležitostí, no nikdy som nepovolila viac ako peeting, musím tomu dotyčnému verit, aby som to fakt chcela, to prvé bol úlet, sprostý úlet...Neviem prečo som voči chalanom taká nedoverčivá...
Ešte som nevidela chalana ktorý by čakal tak dlho ako píšete, a lutujem že som takého ešte nestretla, neviem prečo mám smolu na takých zadubencov...
No oni si povedia, šak sa máme radi, sme mladý, treba si užívať...Ja si poviem lúbim ho ale neverím mu ...

ide len o to že mám pocit, že snád ani nikdy normálne sexuálne žit nebudem...
Ale aj tak všetkým dakujem, asi sa vám mysel pozastavuje že čo to tu rieším že áno, ale stále lepšie ako vypisovat že som dala za*jebat bez gumy a bojím sa či som tehotná :-P

ellyy

ja som mala pohlavny styk az po roku a pol:-) ak ta chalan opusti len kvoli tomu, ze sa s nim nechces vyspat nemusis vobec nic lutovat a nestoji ti za to, pretoze mu slo len o jedno, keby ta skutocne miloval tak by urcite pockal:-) ak sa na to necitis nema pravo ta do nicoho nutit...ten pravy chalan ak ta bude mat skutocne rad pocka aj rok a da ti tolko casu kolko len budes chciet:-) si este primlada na to aby si sa takymi vecami trapila:-)

AdamKrt

Kika:) - haha, ze dva mesiace. Raz som cakal na druhe rande rok. Sice tu chybu by som neurobil, ale po dvoch mesiacoch som este priatelku ani nepobozkal, nie to este sex. Kamarat nedal bozk priatelke kludne ani po pol roku.

Naco sa vlastne hrnut do sexu, ak to moze skoncit skor a potom obavat sa pripadnych nasledkov ? Ak chce niekto iba sexovat, tak mu to bude vadit. Ak niekto hlada vazny vztah, tak 2 mesiace, ci polrok su uplna prkotina...

katuskaja

adamkrt
niektory sa nevyburia ani ked budu mat 30 rokov, a lepsie najst si teraz nejakého si vypestujete spolocne zaujmy aj na rovnaku skolu by ste mohli ist a skor si ho vyformujes, len hladaj teraz, ale sex nedavaj len pusy a tak, ani po 25 normalneho nenajdes hned,-)
uvidis kto hlada najde len maj trpezlivost a nevzdavaj sa to nejde o to kolko rokov ma chlapec, ale aky je charakter, tak drzim palce kika,ale sex fakt nedavaj hned , lebno budes len lacna šľapka a to urcite nechces, -(

Kika:)

Ja sa nehrniem do sexu, práveže ani nie, a kvoli tomu mi vela vztahou stroskotá, lebo chalan skvor či neskvor ten sex chce...A zatial som nenašla takého čo by bol ochotný čakat dlhšie ako 2 mesiace

AdamKrt

Kika:) - o akom standarde v sexe to hovoris ? Si proste vo veku, ked starsi muz s Tebou urcite nebude mat vazny umysel s takou cucoriedkou a mladi chlapci zase maju kopec hormonov, tak ze oni vo vacsine na vazny vztah pomyslat nebudu.

Naco vobec teraz zacinas so sexom a hras sa na dospelu ? Dospej a uvidis, ze sa to zmeni. Spocitaj si 2+2 a uvidis, preco Ti to vychadza, ako to vychadza.

Radsej sa venuj niecomu inemu a po par rokoch sa skus venovat vaznemu vztahu. Teraz sa na 99,9999 percent len sklames.

Kika:)

No lenže ja neviem koho si už mám nájst...starší sú zvyknutý na určitý štandart v sexe, mladší by zas furt len J*ebali aby si užili, ja neviem kks...tak som si našla mladšieho v myšlienke že ked je mladší skoro o rok, nebude sa do toho hrnút, chyba je že mám blbú povest, neviem prečo, A skoro každý chalan po mne kuká, a každý si myslí, že som skúsená, alebo čo ...

Nadzi

laska nieje podla mna len o sexe a urcite by som si nehladal lasku len koli tomu...

v laske su prvorade ine veci ako vonkajsia krasa....