Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?

Príspevok v téme: Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?
martina789

Ako sa Vám páči novypokec.sk? Čo si myslíte,bude ešte aj starýpokec.sk?
Keď som dnes prihlásila na pokec,vyskočil mi ten nový,mno poviem Vám úplne ma to odradilo chcela som sa prihlásiť zas na ten starý mno ale to nešlo,debili vypli starý a už funguje iba ten nový!!!!
Ja asi pôjdem na facebook,nemienim byť na takom pokeci!!!
A vám sa páči tento new pokec?
Čo si myslíte bude ešte i ten starý?

mám veľa problémov z novým,nejde mi editovať profil,písať rp,priatelia sa mi nezobrazujú...pomalé je to...fuj new pokec.
Prosím vaše komentáre,alebo rady,prve a iné skúsenosti...všetko..už vopred Ďakujem

StylisBoy

Sak sa preberte Ludia New Pokec je na PIIIIIIIIIII .. pomali sa ludia viiseru na pokec len kvoli novemu a naj navsetevovanejsia stranka pojde do piiii ...

martina789

hmm.ale že vraj nie na dlho:(((
že vraj iba dočasne spustili aj starý pokec...či čo kecajú

Píšu na na ten prepínačke kde si môžeš prepnúť buď na new alebo old pokec a píšu tam toto :
( V starších prehliadačoch a na starších počítačoch funguje nový Pokec pomalšie ako starý, preto sme Vám zatiaľ vrátili možnosť prepínať sa medzi novou a starou verziou.

Na zrýchlení nového Pokecu aj pre staršie prehliadače intezívne pracujeme.

Pred úplným vypnutím možnosti prepínania medzi verziami Vás budeme týždeň vopred informovať na tejto stránke. )

Tak sme sa dlho netešili alebo nebudeme tešiť,bo nam aj tak vypnú oldpokec.sk a zapnú už na furd debilný,primitívny,newpokec.sk
Ja budem chodiť na pokec iba do vtedy ak bude fungovať aj starýpokec.sk ak ho vypnú a dajú iba ten novy,,,tak na pkec už nikdy nepôjdem radšej na ICQ a pri tom najhoršom aj na ten facebook!!!:(

nikaaaa

Ja keď idem na pokec tak si dám nové RP..ale ak idem niečo meniť v profile.. tak si prepnem na starý ( našla som to niekde.. a fakt sa spustí celý starý pokec.. aj profily...fotoalbumy a ostatné..) takže ja si myslím že to len zbytočne skomplikovali..aa.. ak si pozriete návštevnosť.. tak poriadne klesla.. odkedy to dali...ale to je ich problém...ale aj tak si myslím... NIET NAD STARÉ DOBRÉ ICQ!!! je lepšie ako pokec...a teraz už naisto..=)

miroslavenka

Vcera som si vsimla, ze sa da prekliknut na stary pokec, ale neskusala som. Prihlasim sa na azete - vojdem do pokecu - nabehne mi zoznam miestnosti a vpravo hore je Prepni na stary pokec.

bibba

inac a ked uz ide o to, tak ten novy ma byt akoze viac cool? viac moderny? sak je uplne trapny... nikto ho nexce. este ze som si mohla nastavit stare rp ale ostatne sa asi neda nastavit

sillvia

mne este k tomu skomplikovali zivot tym ze vsetky moje stare nicky odhalili v kamaratovom azetku a teraz sa moze smiat na tom v kolkych mojich blbych nickoch som ho mala v priateloch, takze dakujem azetku, ze sa ma ani nepytali, ci to mozu zverejnit!nikdy viac virtualny zivot!! a uz vobec nie sprosty pokec! a to poznam vela takych, co maju presne ten isty problem, tam sa neda ani odregistrovat, zmiznut ani nic, jednoducho na tu stranku uz nechodit a zabudnut! blbci!