Facebook, je toto normalne?

Príspevok v téme: Facebook, je toto normalne?
RosseM

Takze mam facebook uz dlhsie. Ale nejako extra ho nevyuzivam, sem tam pozriem, co nove. Zorganizujem nejaku akciu a vylet, turu. Ale. Mam tam kamosky a tie tam snad davaju vsetko. Fotky vsetkeho. Niektore maju 30, maju dieta. Uverejnuju tam fotky, ktora si co lepsie kupila, lepsia znacka. Dietatu daju do ust cigu a tak to zverejnia, vsetky alkohol party, sex party. Pozy tam hadzu akoby boli nejake s pardonom slapky.
Mylsim, ze som vazne k svetu, ale take fotky zverejnovat? Pisat statusy, dnes idem o.ebat desat tisic. To som taky status dnes nasla. Idem zam urobit rekaciu. proste sa mi to nepaci.
Cim to je? Nedostatok sebavedomia, snaha uputat alebo inteligencia v haji?
Pisem to na portal zdravie, lebo podla mna ma toto suvis so psychickym zdravim.

darika

Ale vsak je to normalne.To,co sa kde deje,robime len my.Takze aj ten pokec,ktory mal ist inou cestou,isiel inam len vdaka ludom.

Deee

Darika ja ficim na gmaili ak som online popisem s rodinou kamoskami a staci mi to, ale tiez z kazdej strany pocuvam, pozri na facebook dam tam toto hento, dohodneme sa neskor na facebooku, takze je to asi epidemia dnesneho sveta

darika

Dee
si uplne normalna.Pokial si nestratila kontakt so svojimi blizkymi,tak...naco tam byt?Ale zase tam mozes najst vela tych,ktori su uz davno prec,a ty si aj zabudla,ze ziju.Tym ta nenavadzam na zalozenie konta.

Hnedoocka30

A zabudla som dodat, ked ja som bola "mala"- netusila som co je internet.S babami sme skakavali gumu, hrali na schovky, vybijanu a kadejake ine hry,prekecali hodiny nad Janom a Jozkom ;o) No a to boli tie najkrasie roky plne zabavy - tej naozajstnej, nie tej virtualnej nepodstatnej.

Hnedoocka30

Presne tak ako Darika, aj ja pouzivam FB na kontakt s ludmi, ktorych som uz roky nevidela pretoze zijem v zahranici, ale taktiez tam mam spoluziacky, ktore by som asi sotva stretla aj keby zijem na Svk. Aspon takto sa dozvedam ktora ako zije.
Tiez nemam rada komentare typu "davam si cajik, lebo nemam nic ine na praci" ;o) a o 10 minut tam da dalsi post, lebo si uz dava aj kolacik. Nechapem ludi, co vytvaraju testy ako "ktora nadavka dnes si?" a pod. Je to bordel, ale este stale mi to nepride tak nechutne ako pokec sam o sebe.

jajka001_

dnes som v buse pocuvala taku diskusiu dvoch teenagerov, rozoberali zazitky z pokecu. ti mladi skutočne vacsiu cast svojej mladosti preziju takto. je to smutné. ked sa obzriem spat a spomeniem si na svoje detstvo aj mladost, cely cas niekde vonku, ci uz sama alebo s deckami, cez vikendy vylety do prirody. a to som dieťa Petržalky. a oni riesia co kto kde co napisal a pridal si koho a co...

darika

Martina
tvoja spoluziacka je mlada.Kazdy sa chovame v kazdom veku inak.Ona ma chovanie diatata,ale to by tak nevadilo ako tie fotky.Ona tym prejde.

martina500

presne ako pises Rosse.Moja spoluziacka robi presne toto iste.Pise tam veci napr.Juuuujky papkam youghurticeek :D a pisem si s mojou lasonkou cmukkky a este s jednym sexi chlapcekoom wow.Niekedy sa zamyslam ci jej nesibe.Samozrejme je to jej fb a nech si tam pise co chce ale toto by som tam fakt nikdy nepisala

darika

No,sak aj ja tam mam kazdu chvilku na pridanie medzi priatelov.Uz som mala aj ponuky z Emiratov,Australie...no naco?A fakt,viete co som ja robievala v 15-stich?Sedavala pred panelakom na lavicke aj s celou partiou a cez vykendy chodievali na pepsi o piatej.Vtedy byvali senior a junior discoteky.15-rocny nemal sancu na senior.A bolo to moje najkrajsie obdobie.Neviem predstavit co by som teraz robila,mat tak 15.Asi chodila po ulici s dvoma pasikmi cez telo.Bojim sa ako vyrastie moj syn.