musim otehotniet?

Príspevok v téme: musim otehotniet?
jojo

ahojte.mala som sex pocas menstruacie a bez ochrany.k tomu vsetkemu sme boli obidvaja pripity,co by az tak nevadilo.bol to asi stvrty den menstruacie.prosim kto ma s tym skusenost a neotehotnel.musi sa otehotniet?pocula som,ze prave pocas menstruacie je mala pravdepodobnost.antikoncepciu neberiem ani nechcem.dakujem z odpovede.viem,ze je teraz neskoro,ale..................

janka

ale noo nezvelicujte, pravdepodobnost otehotnenia cez menzes je minimaaaalna. Ja tiez neberiem tabletky a velakrat cez menstruaciu som mala nechraneny sex. Pocas jedneho menzesu aj 4 krat a neotehotnela som (aj keby mi to nevadilo kebyze ano) :-)

manka

jaj jojo at ty si doteraz bola kde? Menstruacia nie je antikoncepcia najlepsie urubis ked pockas dva tri tyzdne a urobis si test

vera

ahojky,samozrejme sa môže stať že si otehotnela ale pravdepodobnosť je nižšia...ak si neprežila príliš búrlivý orgazmus pri ktorom môže dojsť k predčasnej ovulácii,ale ak máš pravidelný cyklus tak skôr nie ako hej i ked kazdy organizmus je individuálny