teh.test GS MAMATEST

hhhhjjjj

mamatest je vraj jeden z najspolahlivejsich testov..tehotenske testy sa maju robit minimalne v den kedy ti ma prist menstruacia nie par dni po styku to je absolutne nespolahlive

Elwine

ja som ho skusala prave vcera, obavala som sa tehotenstva :) pritom som rano dostala slabsie krvacanie, myslela som si ze to je krv vylucovana pri uhniezdovani vajicka ale nastastie vysiel negativny a zacala som krvacat normalne... :) ak ti vysiel dvakrat negativny, tak by nemal byt problem :)

sob

Ak uz si mala normalny menzes, v tom pripade je takmer nepravdepodobne, ze by si mala byt v tom. Hlavne nestresovat a nabuduce urcite ochranu:-)

:))

jaj..ale to som mala nechraneny sex a po piatich dnoch som dostala emnstruaciu a potom neskor som si robila testy a boli neg. ale este pockam na dalsiu ci pride nacas... aj ked mi seice etse enchodieva tak pravidelne..

sob

oni sice napisu, ze uz piaty den od styku, ale aj tak je najspolahlivejsie robit si test az vtedy, ak meska menzes. inak ti nemusi ukazat pravdivu info. takze by som sa asi este netesila, ale pockala.