ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?

Príspevok v téme: ako by som mala povedat priatelovy ze som v tom?
wanduska

potrebujem poradit mam 22 rokov,zijem s priatelom uz vo vlastnom .. sice malickom domceku.Ked sme sa bavievali o babatku tak povedal ze nechce ze este je cas ... a tak nakoniec som ho ukecala ze by sme vyskusali robit babo tak cca za rok... Zabudla som napisat ze je o rok mladsi,ale zase rozumovo je aj na viac.. verte hlavu ma dobru tak v rokoch nevidim problem.Ked mam menzes tak sa vzdy spravy domna to je u nas samozrejmost .. nic z toho nikdy nieje,ale teraz ma prekvapil ze sa domna spravil a to som ho o to ..ako je to u mna bezne,, ani neziadala ... sice mal trosku vypite ale on vie co robi to nemozem povedat ze nie .. bol uz aj v horsom stave a vzdy ho vytiahol vopred .. no zrovna mam plodne dni a on sa do mna spravil .. no bola som ako dost prekvapena.. na druhy den sa ho pytam ze vies o tom ze si sa do mna spravil? on povedal ze ano vie o tom.... ja by som teda chcela babo velmi ale nejde mi dohlavy ze sa teda domna spravil ked on este nechcel..lebo mame pozicky a tak... no a teraz som zmetena ze ak budem tehotna ako mu to povedat ze ci bude rad alebo nie ... ja snivam o tom ako mu poviem ze budeme mat babo a ze sa z toho obaja naraz strasne potesime:D ale ja neviem som strasne zmenena a bojim sa toho ze zle zareaguje :( ze nebodaj odpadne alebo co... keby naahodou som by som mu to chcela tak jemne a pekne povedat aby sa potesil ... no neviete poradit ako na to? viem ze je skoro ze na to myslim a pritom este ani neviem ci som tehotna... tak ale dufam ze vsedko dobre dopadne :D a dakujem vopred aj za odpovede.

ramirka

wanduska..len nechapem preco uz dopredu riesis ako to povedat priatelovi ked este nevies ci si tehotna alebo nie..pockaj si a potom toto ries:)to len aby si nebola sklamana ked tehotna nebudes hned teraz..
inak prajem vela stastia

Sasenkaa

Drzana:Tak suhlasim s tebou,ze wanduska napisala ten prispevok "prosto" a,ze nebolo asi treba zachadzat do takych detailov ako to ona popisala ,ale aspon ja nemam pocit,ze by to napisala vulgarne atym dala podnet na pohorsenie :)a uz vobec si nedovolim posudzovat podla jedneho prispevku jej inteligenciu.Predpokladam,ze tebe by sa tiez nepacilo keby sa niekomu tvoj prispevok zdal "prosty" a potom ta oznacil za menej inteligentnu...a este ta posielal na psychiatriu.Podla mna je to dost nefer .

Wanduska:nemas za co :)ja ta uplne chapem kedze mat zdrave,krasne dietatko je sen asi kazdej zeny:)

nathalka

tomu nerozumiem, preco psychiatria? lebo chce mat babatko, ze sa tesi uz dopredu?tak je nedockava mozno a netrpezliva, ale nemyslim si ze je na tom nieco zle, ked sa na babatko tesi a chce ho... podla mna dost bezna a normalna reakcia, ak zena uz tuzi po babatku. wanduska prajem, nech sa to coskoro podari :)

Wanduska

drzana: nemyslela som to pocas menstruacie ale po nej den .... tak asi si nepochopila .. a mala by si si precitat aj ine fora by si sa nacudovala .. ja som to napisala este slusne .. kde je pisane ze vystriekal sa do mna alebo vystriekal sa na plachtu mozem byt tehotna?? hehe tak to sa pozastavujem aj ja :D ale inak dakujem :)

drzana

sasenka, znamkou podpriemernej inteligencie su najma tie detailne opisy intimnosti.... a to takym "prostym" sposobom ako - spravil sa do mna a nespravil sa do mna, vytiahol "ho" ... nechutne. a este nechutnejsia je predstava nechraneneho pohlavneho styku pocas menstruacie. toto je naozaj velmi, slusne povedane, animalne.
a mimochodom, wanda, prajem ti aj ja, aby si zaraz mohla drzat v naruci nadherne a vytuzene babatko. to ti prajem ozaj uprimne. :-)

Sasenkaa

preboha co ju posielate na psychiatru??nechapem...tak tuzi po babatku???a???
To je prejav podpriemernej inteligencie???ozaj nerozumiem,ze tu niektore prskate ako keby neviem co spravila:/
Wanduska ja ti drzim palce nech to babeno pride co najskor:)

jannak

sendy999 preco by to malo byt naivne?ja som ostala tehotna na prvy krat a to sme mali sex cez plodne dni len jedenkrat! a teraz som tehotna znova a tak isto som otehotnela na prvy sup cez plodne dni len sexu sme mali viac v case plodnych dni.Kazda zena je ina niektora plodna ano ceresna a inej to trva aj roky kym otehotnie

ajjja9

tak si tu iluziu radsej nechaj a potom vyplakavaj!! ved tu mas normalne a rozumne nazory... trosku to ber s nadhladom...
ano mozno kazda si v duchu predstavuje ako to svojmu partnerovi povie ale naco sa nicit predcasnou radostou a pritom to moze prist az o niekolko rokov! ver ze viem co hovorim... tak vela stastia, prajem vsetkym co po tom tuzia aby coskoro objavili dve ciarky na teste :) (aj sebe :D)

wanduska

preco by som mala ist na psychiatriu?? co je natom zle ked sa tesim?vzivote som si teplotu nemerala a ani nejak inak som na to necakala ... len teraz ma to prekvapilo ze sa take nieco udialo mimo menzesu... tak som to brala ako nejake znamenie abo tak .... ved to je pravda ze teraz sa mi to este neukaze .. ale ako som pisala bola som nedockava .. asi niekto necita vsedko.A ja mam vrodenu toxoplazmozu takze je u mna mozne ze ani babo mat nemusim a niektore mi tu beriete aspon tu iluziu .... tak dakujem pekne poniektorim ..... a to ako mu to povedat som myslela aj tak vseobecne... ze ako by som mu to mala povedat ... tak ak by sa nepodarilo tak ako by som mu to povedala aj inokedy to je jedno .. hadam tu na to nebudem robit X tem ... zhrniem to v jednej nie? ale kaslite nato pokial ma tu mate len zdzubavat a urazat ani nepiste ....