Biely povlak na jazyku

xxx.666

povlak na jayzku nie je zalezitostou usnej dutiny, ale travenia. ak ho budes len drhnut, odstranis priynak, ale nie pricinu. radsej si vzdrhni creva nejakou dietou. na internete su niektore dobre clankz a urcite bz pomohol aj odbornik.

LuckAAAAAAAA

umy si jazyk.. aj zubnou kefkou:)) a troskou pasty, aby si ho nemala biely, potom uz len cistou kefkou:)) len bacha, dost z toho natahuje.. tak si preglgni vody a bude to faaaajn:)) ten povlak moze byt aj z jedla

lost

Ste si isty ze sa moze jazyk dlhodobo skrabat lyzickou, alebo drevom?

Co sa asi tak stani tym chutovym bunkam, ak bydu kazdy den takto skrabana, preziju? :)

Niekde som cital praveze pravy opak.
Ale nieco maksie, ako zubna kefka bola OK.

- mira

Dôkladne si ho stieraj drevenou špachtličkou každé ráno. Odstráň príčinu, tou je zahlienenie. Máš zanesený hlienom tráviaci trakt. Najčastejšie to bývajú črevá, ale i pľúca, priedušky a iné. Príčinou býva najčastejšie mlieko a mliečne výrobky, biela múka, sladkosti alebo tuky. Jedz potraviny s vlákninou na prečistenie.

babika11

mam biely povlak na jazyku, a za jazykom hrozny zapach, odtial ide ten hnusny zapach uz neviem co dalej, dala som prst za jazyk a je to tam hrozne, co s tym???????????? prossim poradte

labelo

Petuska B

to ako si myslela s tou pletou,to akoze zoskrabanie povlaku kovovou lyzickou zlepsuje plet a telo,nerozumiem ???

Petuska B

Opravila by som, že nejde o toxicitu ale o zápal. Skús si nájsť na nete, rozloženie orgánov na jazyku, a podľa toho sa dá určiť kde sa zápal nachádza, či v pľúcach, hrubom čreve atď. Vyskúšaj si každé ráno na lačno opakom kovovej čajovej lyžičky, zoškrabávať biely povlak z jazyka, detoxikuje to telo, je z toho krajšia pokožka aj zdravšie telo a biely povlak zmizne.