Vydrzim iba raz

tinka69

ver tomu ze s tymto ti ten jeden raz bude uplne stacit.. -odkaz odstránený- alebo si zozen cisto len takyto gel ak nejazdite na gume

xyx

penisko ,vieš čo prestan sa chvalit s tym : v kuse mi stoji niekolko hodin ,aspon keby si tu dopisal kolko maš rokov! :))))))

kvietok23

my sme to s priatelom tiez kedysi praktizovali aj niekolkokrat za sebou...lenze boli to take kratsie useky...teraz priatel oddaluje svoju ejakulaciu a milujeme sa veelmi veeelmi dlho...a pravdupovediac, paci sa mi to viac ,ako pred tym... uspokojenie zeny sa naozaj nemeria poctom vystrekov...ja osobne som za par kilomentrov rychlou chodzou, nez za stafetovy beh :D

AdamKrt

Srandu si nerobim. Vazne Ti staci len raz, len musis ten raz vydrzat tak, aby si striekal az na koniec, ked uz priatelka nemoze. Pomoze Ti prerusit suloz, ovladat svaly kegelovymi cvikmi. Oddialit ejakulaciu, ked to na Teba ide a potom vediet sa urobit v spravny cas. Uplne Ti staci aj jedno striekanie. Pocet vystrekov nerobi dobreho milenca. Dokonca v tantre tusim hovoria aj o tom, ze ejakulacia je nepriatel. Staci, ked sa naucis ovladat penis a nie penis bude ovladat Teba.

Durino

Ja som sa tiez davnejsie spravil aj 5 krat a stal stale ale teraz akosik prestal .a po case sa zase po stavy tak 10 minut .kazdy si tu lens randu robi so mna