Zvyseny testosteron u zeny

Príspevok v téme: Zvyseny testosteron u zeny
Bora-Bora

Mam trosicku nad normu testosteron, tesne vedla normy, ostatne hormony vysli v poriadku, gyneokolog to vobec neriesi, iba povedal, ze je vsetko ok, potom som si vsimla v karte, ze tam bolo oznacene, ze ten vysledok je nad normu. Ako s alieci vyssia hladina testosteronu? podavanim estrogenu? a ked je estrogen v norme? Neriesila by som to, ale v poslednej dobe mi padaju vlasy, tak sa bojim, ci prave to nemoze byt na pricine. Dakujem za rady :)

kaciatko7

aj mna desia umele hormony, kedze to nie je sranda, ked sa to prezenie. vznikaju z toho aj dalsie vaznejsie zdravotne problemy. skus pozriet aj do vyhladavaca, RNG dost pisal o tejto teme s problemami hormonov. alebo sa spytaj na teme Otazky na RNG, tiez sa tam vela veci spytam a RNG vzdy odpovie aj pomoze.

kaciatko7

Bora-bora, mas pravdu, brala som HAK 2 roky, teraz uz 9 mesiacov neberiem a stale mam problem s nepravidelnym cyklom, bolievaju ma prsia aj mimo menstruacie. natieram sa momentalne progesteronovym kremom, ale tiez chcem vyskusat yam, senovku grecku, je to urcite zdravsie a hladina hormonov sa da dokopy. inac, tiez mi v poslednej dobe nadmerne padaju vlasy, tak myslim, ze je lepsie horm. hladinu vyrovnat, ako uzivat len jeden urcity hormon, aby som to zas neprehnala. skus pozriet na -odkaz odstránený- myslim, ze tam yam najdes.

Bora-Bora

kaciatko - ja rozumiem :) ja som dost proti HAK, Dr. mi ju odporucal na bolestivu ovulaciu, ale mna tie umele hormony dost desia pravdupovediac...

kaciatko7

tie veci, ktore ti uviedla Ivka, nie su hormony, ale telo v pripade potreby si z nich ten hormon, ktory potrebuje, vyrobi. a pomoze to dat hladinu hormonov do poriadku. je to urcite lepsie riesenie, ako brat hormony zo syntetickych chemickych liekov. tymto sa len hladina hormonov vyrovna.

Ivka 1

Bora ano padanie vlasov,moze sa pridat aj zarastanie na tvari,nepravidelny menzes. Je potrebne podporit v prvom rade tvorbu zenskych hormonov . Velmi dobra je vcelia materska kasicka,wild yam, senovka grecka, ....