roky som sa vydavala za niekoho ineho

Príspevok v téme: roky som sa vydavala za niekoho ineho
nikkys

proste denne zavesena na nete aj 18 hodin stahovala som si fotky jednej baby z usa a vydavala sa za nu pod inym menom,vymyslela som si cely zivot a spoznala viacerych chalanov na azete ci booome a podobne....taketo vztahy som udrziavala dlhe mesiace,jeden dokonca dva roky,bola som ako blazon,vsetky schodzky som odmietala a vzdy si nasla nejaky dovod preco nemozem...ja uz som z toho psychicky chora:(ublizila som sama sebe a aj tim ostatnym....zabila som takto 4 toky mojho zivota:(
neodsudzujte ma prosim,ale pomozte mi nejako:(dakujem

jaja:)

mas kamaratky ?? ak ano chod s nimi dakde do baru a pod. zacni prosim ta viest realny zivot a zoznamuj sa s chalanmi realne a neklam nevymyslaj si vlastnosti ktore nemas...snaz sa byt sama sebou...internet nenavstiv aspon mesiac...ziadne chaty...namiest toho zajdi niekam von nech nemas tolko casu na chat

angieee

ja som mala tiez booom a stahovala som si fotku inej baby na booome,ale len kvoli priemeru ,ale nevymyslala som si o sebe ziadne hluposti......
mozno ze si mala rovnaky dovod a taktiez ked malo dojst k schodzke tak sa mi vazne nechcelo ,ale v prvom som velmi skepticka voci cudzim ludom..... nikdy newies aky clovek ti pise na druhej strane....

ellie

poznala som jedno dievca, ktore bolo rovnake ako ty.. tiez si vymyslalo, ze je starsie, ze ma ine meno, bydlisko, atd. takto namotala viacerych chalanov, s jednym to tahala par mesiacov a potom ho odkopla, lebo si uz nemala co vymyslat, po par mesiacoch mu opat napisala a obnovila kontakt a chudak chalan jej zasa uveril a potom ho opat odkopla.. takto ublizila viacerym.. smutne a ubohe..
mna by ale napriklad zaujimalo co ta k tomu viedlo? nebola si spokojna sama so sebou ci nuda?

Petuska B

Je to čudné a smutné :-( Keď veríš sama sebe a veríš tomu druhému a máš pocit, že to nie je hajzel, stretneš sa s ním. Ak však jednému z toho neveríš, tak nemáš dôvod s ním niečo reálne riešiť. Niektorí ľudia si takto iba zdvíhajú sebavedomie, možno niekde sama v sebe vieš, že reálne by to nefungovalo. Zaujímalo by ma ako si týmto ublížila sama sebe? 4 roky sú veľmi dlhá doba, keď sa to už stalo, mala by si si z toho vziať niečo pozitívne a preniesť to do reálneho života, napr. by si mohla byť smelšia v zoznamovaní a komunikácií s mužmi atď. Zrejme si si z toho spravila už celkom peknú závislosť, nezaškodil by psychológ.

lyzicka

kedze si urobila prvy krok a uvedomila si si to, teraz skus popracovat na probleme so svojim skutocnym ja. Zacni sa mat rada taka, aka si, mozno ti pomoze aj psycholog. Nenariekaj za tymi styrmi rokmi, uz to aj tak nezmenis, sustred sa na pritomnost a buducnost. Vela stastia :-)

karioll2

ako by sme ti asi mi mohli pomoct?
si pripad pre psychiatra,je dobre, ze si to uvedomujes,a treba to riesit co najskor.
teda netreba,malo by sa