Tipy a triky pre zensky orgazmus

zimba

@jozefinana - hej, už mi je našťastie dobre, mňa to tak hneď po novom roku chytilo a držalo dlhooo:-/:-/ Vidíš, keď chce, tak dokážeš všetko! Vedela som, že si dobrú stránku zvolila. A čo na gélik hovoríš?

kixx

stanchelka ved vyskusaj ten gel, ktory tu baby spominaju. my ho taktiez s manzelom pouzivame uz dva mesiace a je to s nim super! my sme problem v sexe nikdy nemali ale vyskusala som voluptu objednat, lebo som bola zvedava ake to s tym bude a je to s nim fakt este lepsie ako predtym! a ked vy mate problem, tak by som ani nerozmyslala a nieco taketo by som jednoznacne vyskusala.

stanchelka

Poraďte aj mne nejaký trik ako dosiahnuť pri sexe orgazmus? Svojho manžela ľúbim najviac na svete ale jednoducho sa pri sexe neviem uvolniť a málokedy dosiahnem orgazmus:-( Neviem čo robiť, som zúfalá z toho:-(

jozefinana

Zimba!Aj som sa cudovala,co si sem vobec neprisla ale tak uz chapem.Choroba niekedy vie uplne odstavit cloveka.A uz si v pohode,je ti uz lepsie?Napokon som si povedala,ze to risknem a objednala som ho.Prisiel mi snad na druhy ci treti den a tak som si povedala,ze dobru stranku som zvolila:-)Bola som normalne hrda na seba:-D:-D

zimba

@jozefinana - áno, presne z tej stránky si objednávam gél. A prepáč, že odpisujem až teraz, no choroba hnusoba ma zastihla:-( Nevládala som nič robiť:-(:-(

jozefinana

Zimba!Viem a velmi ti za to dakujem,ze si mi to vysvetlila!Uz som si ho chcela vcera objednat ale zastavila som sa,lebo som si nebola ista z ktorej to stranky mam objednat.Z tej volupta. sk si ho objednavas?Dobre som pochopila??

zimba

@jozefinana - tak už to vieš odo mňa:-):-) Objednaj, tak to je najlepšie a aj najjednoduchšie. Objednáš, zaplatíš cez účet a príde ti to priamo domov. Nemusíš nikam chodiť a ešte si aj inkognito:-D

jozefinana

Tak to som vobec nevedela Zimba,ze po 30 roku sa prirodzene straca!To je pre mna novinka:-O:-O!Vidis,to mas pravdu,ze si taka inkognito,ked objednas cez internet.Asi to aj ja tak spravim,lebo ma laka vyskusat ten gelik;-)

syliwiana

!Lisa9631! Aby som uzivala tabletky na dosiahnutie orgazmu by ma nikto nikdy nenahovoril! Zbytocne do seba pchat nejaku chemikaliu! Sorry ale toto je moj nazor a nezmenim ho!