Ake saty sa hodia na stuzkovu

Príspevok v téme: Ake saty sa hodia na stuzkovu
katalinka

Ahojte, blizi sa mi stuzkova a potrebujem si kupit saty...neviem ale, ake sa na tuto prilezitost hodia viac..chcela by som nieco nie uplne dlhe a co najviac jednoduche...za prve, kratsie a neprezdobene saty sa mi pacia viac a za druhe na nejake honosnejsie a dlhsie ani nemam peniaze...predstavujem si nieco take ako tie v stredne na tomto obrazku -odkaz odstránený- hodia sa take na stuzkovu? diky

carywbjw

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z tonzes.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

malina1

Tento rok by som odporúčala tieto spoločenské šaty na stužkovú .
www.salon-valery.sk
Teraz je to všetko ešte lacné , tak som sem to pre istotu vybavila : D

ebayka

katalinka tak tieto su velmi zaujimave..s tymi by si bola vynimocna, aj ked niesu prave jednoduche ako chces:))
cgi.ebay.co.uk
a inak tam je hrozne vela siat daj si www.ebay.co.uk a do vyhladavaca si daj cocktail dress a je ich tam okolo 20 000 :))

rukavka

suziluzi: nie, neboli cervene, bola to taka pestra kombinacia -
bielo-fialovo-modro-zlate
viem ze to znie prehnane ale vysledny efekt bol krasny

zuzula11

Rukavka ... rado sa stalo, ja si mala vsetky tie saty ulozene v Bookmarkoch pre moju sestru ... Tak nech sa ti vsetko podari!

rukavka

zuzula11: dakujem ti krasne ze si si dala taku namahu s tymi satami
velmi si mi pomohla lebo jedny su strasne podobne tym co mala na sebe Banaska
galeria.zoznam.sk
tieto len ona ich mala v inej farbe a iba jednovrstvove
ukazovala som ich spoluziacke a ona si spomenula na sto percent si je ista ze ona videla Banasku v tych satoch v Zivote, bol tam clanok ze v nich moderovala nejaky ples
tak v sobotu ideme do kniznice a budeme listovat stare Zivoty aby sme tie saty nasli
este raz vam vsetkym dakujem za rady