KEDY VAM BOLO V ZIVOTE NAJHORSIE????

narkozka

gija muselo to byt strasne. ani predstavit si to neviem...a co bolo tvojmu dietatku ked ho museli tak dlho operovat? dufam ze uz je v poriadku...

gija

najhoršie v živote mi bolo vtedy, keď moje polročné dieťa ležalo 6 hodín na operačnom stole v kritickom stave, prvý krát v živote som sa modlila...aby mi ju zachránili.
Odvtedy si neviem predstaviť, že by som mohla smútiť kvôli niečomu ako pokazený vzťah, alebo podobné príhody. Dievčatá, to sú banality...ale na to prídete samé :-)

andrea5221

Timejka ale vies ja to vnimam inak ... bola a je to pre mna veeelmi velika rana a boli to .. ale .. stalo sa co sa stalo . Pravdepodobne to tak ma byt . Tiez sme boli janskor len strasne dobri kamarati potom aj nieco viac.. Ja tiez nie som bezchybna mala som asi viac vidiet a bojovat o to co som mala pred nosom . Boli sme totalne na seba namotaní vedeli sme viest fakt strasne doverne rozhovory velmi vela sme si pomahali .. Je to tak ako to je snazim sa to prijat aj ked ma zoziera ziarlivost ze patri inej a nie mne... ze to co bolo medzi nami je uz niekde Inde.. Verim , ze ta moja skutocna laska este pride keby neverim zosaliem .. Casto nanho myslim , niekedy si aj poplacem lebo mi priserne chyba.. casto spominam .. Zial neviem inak ..Aj ked viem ze medzi nami uz nikdy nic nebude stale ho vnimam ako kamarata.. NA tom sa nezmeni nic.. Zivot ide dalej a ja som rada ze som ho vobec spoznala.. Viem mozno to je nelogicke a zvlastne , ale pre mna stale vela znamena.. aj ked uz tak INAk ..

timejka

ANDREA5221..........NO JA SOM ZAZILA TO ISTE PRESNE AKO TY....VYPISOVAL MI SOMARINY HOVORIL MI SOMARINY ..... A POTOM SOM SA DOZVEDELA ZE MA CAJU A ESTE K TOMU SOM JU POZNALA BOLA TO VELKA RANA :(((

andrea5221

Timejka ... no ked ti niekto napise ako ziarli na tych co by ma mohli zbalit kezde ja som s nim nemohla byt az tak casto .. ked ti napise.. Anjelik chybas mi ... Ked ti napise ze pride.. a potom to ako spoznal jedno dievca... je to ako noz do srdca!!! Najma ak si ho sialene lubila... :(( a nemozes nic robit.. nic.. iba trpiet...

lek

ahoj leerka.. niečo podobné si myslíjm i ja, no najhoršie je že som dosť zlý psychológ (niekedy katastrofálny).. bojím sa, že niečo pokazím... aj teraz máme dosť zlé obdobie.. veď preto som tu začal písať, lebo neviem či si s tým poradím.. úplne najhoršie sú tie náhle zmeny.. ráno je všetko dokonalé a večer strašné depresie, útoky a rozchody.. pritom sa o tom sňou vôbec nedá rozpravať, keď je to ok tvárime sa ako keby nič..

leeerka

lek, nechcem nyt k tvojejpriatelke zla, ale podla mna by sa jej ako aj ty pises zisla studena sprcha, pretoze ona sa stale len lutuje a aj napirek tomu, ze ty sa jej snazis pomoct, a pomahas jej ako len vies, tak ona to berie ako samozejmost uz ..a aj ked ta to velakrat uz nabavi, vie aky si, a ze ju podporis a nevykasles sa na nu .... lenze mam taky pocit ze by potrebovala neaky stimu, podnet, aby konecne zacala so sebou nieco robit , aby ju ten svet a zivot, aj napriek tomu, ze je tazky zacal ako tak bavit ..a postupom casu by z nej snad bol uplne iny clovek .. vies kazdy tu ma neake svoje problemy, len vsetko je o sile psychiky ...