Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoký krvný tlak!

bubinko83

co je v norme tych 90? No ja taky tlak ale nechcem som nan privelmi mlada a pri tych liekoch čo uživa.Ved to je nemyslitelne.To neexistuje na to nič prirodne okrem cesnaku.Nechuti mi každy den cesnak.A tak som ho mala rada a takto som si ho sprotivila,lebo ho jem furt kvoli tlaku a nič:((( Stale mi skače hore dole.

bubinko83

no nik mi neporadi???:((( JA mam ten vrchny tlak ok a aj pulz sa už stabilizoval.Ale ten spodny mam stale okolo 90 a vadi mi to.

bubinko83

vedeli by ste mi niekto poradit nejaky vitaminovy doplnok na cievy a vysoky krvny tlak? Liečim sa na panicku poruchu a depresiu,uživam aj lieky na tlak a magnezium.Ale napriek tomu mam tlak niekedy zvyšeny.Co by ste mi radili?

NASICKY

Moj kolega mal problem s tlakom. lezal istu dobu i v Handlovskej nemocnici a spomínal, ze okrem spravnej diety začal užívať i výťažky z huby Reishi.
Ojej vlastnostiach a moznostiach znizovania tlaku si mozež prečítat zaujímavý článok tu:

reishi.fm.site90.com

reishi.fm.site90.com
zdravie.kraus.comxa.com

Viac info o možnostiach liečby hypertenzie získaš určite i tu:
zdravie.kraus.comxa.com

bubinko83

vie mi niekto povedat ake su prejavy extremne vysokeho tlaku napr.180/120 ? A ako sa človek citi vtedy ? Dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoký krvný tlak! - Fórum - ZDRAVIE.sk