Ako sa da odstranit z pokecu?

cica273

Ahojte prosim Vas o pomoc ako sa da zrušiť rp v mobile dala som si to na mojho snubenca vždy ked sa prihlasi tak mi dojde sms na mobil tvoj priatel sa prave prihlasil pošlite mu sms atd a chcela by som to zasaviť dala som RP STOP svoj nck a poslala na čislo 6679 a stale mi chodi s pokecu že sa prihlasil :-/ strhava mi to kredit mam ho maličky :-( prosim poradte dakujem s pozdravom Ninka

kitty78

Viete mi poradit cez mobil vyuzivam net a chcem vymazat priatelov ale neviem ako?Nieje tam kolonka ze zrusit ale len pridat.Vdaka za radu.

pali.

Ja si skor myslim, ze mala na mysli, zjednodusenie pisania, ked napise na hocaku stranku, nielen na pokec, ale aj do vyhladavaca prve pismeno, ukaze sa viac moznosti , viac moznych stranok, je to ako pri pisani sms v mobile ak ma zapnute T9,viac mien, ak sa uz ona alebo viaceri prihlasovali z daneho pocitaca na pokec, ukazu sa vsetky tie mena, mozno by pomohlo zaskrtnut nezapamatat prihlasenie, alebo vymazat hystoriu.

ses.simi

Ahojte ako mozem vymazat ale iba meno s pokecu napr.: idem sa prihlasit na pokec a dam iba zaciatocne pismenko napr.:S a ukaze mi 10mien na S ale ja chcem aby mi to neukazovalo co mam robit?:O ale nechcem zmazat nick iba meno.chapete?:D