Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?

Príspevok v téme: Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?
ani_neviem

Dnes som ukoncila milenecky vztah so zenatym muzom, viem, ze tato tema tu uz bola prepierana, ale ja mam momentalne pocit, ze mi ide vyskocit srdce z hrude...A este k tomu je to moj kolega:(, chcem ho nemilovat, ale neviem to, ukoncila som to, ale je mi na umretie...Ani neviem, co vlastne chcem pocut, mozno baby, ktore sa takto rozisli s milencom z vlastnej iniciativy skuste nieco napisat.

Slobodna

Skončiť sa to dá. Do mileneckého vzťahu so ženatým mužom vždy vstupuj s jednou zásadou- nikdy sa nezamiluj, potom by si nemusela riešiť takéto veci. Držím sa hesla- Nikdy nemiluj muža, ktorý už miluje nejakú ženu a oni svoje manželky milujú, to iba vy si nahovárate opak :)Chráňte si svoje srdce pred akýmkoľvek mužom, pred ženatým dvojnásobne!

zdenulka

ja sa necudujem tym milenkam ale tym muzom ale viem ze muz ktory miluje svoju rodinu,manzelku nikdy nepodvedie...

Atulka

Zenaty milenec, kolega, tak to velmi dobre poznam. Som som manzelkou a milenkou, zatial bez dietata, no moj milenec ma rodinu. 14 r. syna a manzelku, ktorej opakovane povedal, ze ma miluje. Miesto pobalenych kufrov sa mu manzelka hodila do narucia a presviedca ho o tom ako ho strasne miluje a vztah so mnou je iba chemicka reakcia ktoru ona dobre pozna. Moj milenec mi tvrdi, ze ju chce opustit, avsak az po sviatkoch, ael velmi tomu neverim. Bavime sa o spolocnom zivote, rodine, babu ktore by sme chceli spolu mat, no neviem...jeho manzelka chce este jednu sancu na zachranu manzelstva, on jej ju dal a nedal. To iba preto, aby mal cisty stit. To davanie sance, je o nicom. Jeho manzelka sa chyta kazdej slamky a veri ze sa to urovna. Je mi jej uprimne luto a niekedy by som sa ho rada vzdala iba kvoli nej. Uz niekolko krat som to skusila, no opakovane sme sa k sebe vratili. Verim vsetkym dievcatam, ktore su v podobnej situacii ze prekonat toto obdobie je narocne. Mame stale dve moznosti: 1. VERIT alebo 2. ROZIST SA.
Rozist sa mi nepodarilo, no uvedomujem si pri citani podobnych osudov, ze netreba to vzdavat. Zijem dalej svoj zivot, ano podvedome cakam na SMS, hovor, mail od neho - no snazim sa zamestnavat na 100% aby myslienky na cakanie boli minimalne.
Drzim prsteky...
A.

Giovanni

Nic proti vam dievcata,ale neviem si z vas predstavit milujuce manzelky alebo maminy....ale meni sa doba co uz....pojem rodina,vernost,slusnost,normalnost uz asi nepoznate....dufam ze nikdy nestretnem zenu vasho typu.

ach jaaaj

no ja som terez milenkou jednemu kamaratovi par tyzdnov a nieviem co si o tom mylsiet .. ma babu,niekolko rokov, a mna chel vzvdy,len nam do cesty kazdemu prisiel do cesty niekto iny...a teraz sme to dali "dokopy"..ja nemam nikoho, v podstate ibe jeho ... ale ked som sa ho minule pytlaa, co ku mne citi, tak opvedal, ze kamaratstvo to nie je , pretoze sme spolu intenzivnejsie..sice iba raz tyzdenne, ale sadli sme si od prvej chvile co sa pozpname..tak neviem co si mylsiet o tom, ze je mu so mnou super, nebere ma ako kamaraktu ale ako nieco viac a vraj keby som otehotnela, tak by so mnou ostal..ach .co si o tom mysliet?

ani_neviem

ach jaj... tahalo sa to dva roky a myslim, ze aj on ma miluje, aspon podla toho, co vidim a co tvrdi, ale vraj teraz, ked su este deti male nemoze ich opustit. ja som to sekla, lebo som mala pocit, ze uz vobec nezijem, len zijem nim a tiez som mala strasne vycitky. aj ja som zadana, sice nie vydata a nemam zatial deti, ale som. presiel den, rano som sa zobudila a mala som pocit, ze ma roztrha, ak mu aspon nenapisem, no nenapisala som, napisal on. vcera som mu povedala, aby nepisal, nevolal, tak nakoniec napisal len taku na dobre rano, no neviem ako bude dalej, mam strasne pocity...:(

neffi

Ja som zila so zenatym chlapom par rokov aj sme spolu zacali byvat aj to povedal manzelke a chcel od nej odist no nakoniec sme sa rozisli aj ked sme sa stale lubili,ale to je na dlhe rozpravanie.Ja len tolko,ze som sa trapila skoro 2roky a este aj dnes na neho myslievam a to je uz par rokov dozadu,ale obcas si zavolame(2razy do roka)a ja ho stale lubim.Tak ti drzim palce aj ked to urcite nubude lahke ked je to kolega.

plamienok

Mas pred sebou niaku tu cestu a budes potrebovat vela sil ked ho tak lubis.Drzim palce aby to bolo co najrychlejsie za tebou...Hlavu hore na teba caka niekto iny.

renyyy

prezivam nieco podobne. Nejde sice o mojho milenca, ale o chlapa, ktoreho dlho lubim, no pre neho som len jedna z mnohych. Nedavno som si povedala stacilo, no napriek tomu kazdu noc preplacem. Ale myslim, ze nie je rozumne sa zaoberat otazkou, ako uz nelubit. Samo to casom odznie, sama si to vravim. Snazim sa nebyt sama, vzdy byt s rodinou alebo priatelmi. To je najlepsi recept na smutok. Nikto od nas neocakava, ze sa budeme po 1 dni tavrit, ze sa nic nestalo a zivot ide dalej. Skus si z toho vziat nejake ponaucenie a nechaj vyplavit svoje emocie. Nedrz ich v sebe. Pride nova laska a na staru zabudnes.