Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?

Príspevok v téme: Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?
ani_neviem

Dnes som ukoncila milenecky vztah so zenatym muzom, viem, ze tato tema tu uz bola prepierana, ale ja mam momentalne pocit, ze mi ide vyskocit srdce z hrude...A este k tomu je to moj kolega:(, chcem ho nemilovat, ale neviem to, ukoncila som to, ale je mi na umretie...Ani neviem, co vlastne chcem pocut, mozno baby, ktore sa takto rozisli s milencom z vlastnej iniciativy skuste nieco napisat.

:))))

adam
To preto ho hlida-ze vedela presne ako ju on nalakal na lep.
Kym utekal odomna-tak bola v siedmom nebi-vedela ze je zenaty-ale tak asi jej to VTEDY lichotilo ze uteka od zeny k nej.No ale casom si asi vela veci uvedomila.Takze nakoniec si vykopala vlastny hrob AJ ONA AJ ON.
A ci jej to zaruci VERNOST -to hlidanie-to je otazka.Ja si myslim ze NIE.

:))))

zuzkas
Tiez som sa snazila odpustit aj koli dietatu,ale aj koli tomu ze som ho stale milovala.A je pravda ze niektory to zneuziju-to su prave nase pripady-ALE JA VERIM ZE EXISTUJU AJ TAKY AKO JE -PIES-ZE SI UVEDOMIA ZE UROBILI CHYBU.
NIE JE UMENIE ROBIT ZO SEBA HRDINU A NEPRIZNAT SI CHYBU A ROBIT ZO SEBA IDELA,ALE JE UMENIE PRIZNAT SI AJ CHYBU.A KED SI CLOVEK PRIZNA CHYBU A TEN DRUHY TO OCENI-URCITE VZTAH MOZE FUNGOVAT DALEJ.
Tiez som bola ja ta zla u svokry-dokonca pomahala synovi pri nevere-ale tak co uz-moc mu nepomohla-lebo ho nahnala do dalsieho chomutu a skoncil zle-lebo ta jeho terajsia zena ho hlida na kazdom kroku-aspon co som pocula.Takze si moc neverou nepomohol.Ale to mna uz nemusi trapit je to jeho vec.

:))))

pies
NIE,NEVRATILA.Z jedneho prosteho dovodu-ja som sa mu snazila odpustit a on toho zneuzil.Proste ma prakticky oklamal po 2x.
Ale keby to bolo tak,ze by to tam nebolo to zneuzitie a urobil by to len raz-tak ANO VRATILA-LEBO JA SOM HO MILOVALA A VERIM TOMU ZE BY NAM TO KLAPALO NADALEJ.ALE MUSEL BY BYT TAKY AKO TY TO OPISUJES,AKO SI TO POCHOPIL ZE NEVERA NIC NERIESI.A VIAC KRAT BY TO NEUROBIL.LEN U NAS BOLO TOHO TIEZ TOLKO,ZE UZ BY SOM SA K NEMU NEVATILA PO TYCH ROKOCH.ALE HOVORI SA NIKDY NEHOVOR NIKDY.

zuzkas

podľa mňa aj keď sa k sebe partneri vrátia,tak sa rozídu,lebo ten podvedený už neverí na 100% a stále sa potom okolo toho točia a väčšinou keď niekto dlhodobo podvádzala,tak to po čase urobí znovu.bola som podvádzaná,odpustila som kvôli dcére,ale rozišli sme sa a teraz ľutujem,že som dala šancu,alebo teda viac šancí ako si zaslúžil a aj tak som ja teraz tá najhoršia pre bývalú svokru.ale už to je za mnou,sme 8 rokov rozvedení a 1 rok po rozvode sme sa dali dokopy-stačili 2 mesiace a boli sme tam kde predtým./znovu podviedol a pritom s ňou bol aj vtedy,keď mňa prosil o odpustenie!/ale môj ex bol a je sviňa!

:))))

Tazko povedat preco tu tvoju priatelku neodsudzuju.
Mozno to vnimas len ty tak-ze ju neodsudzuju.A to ze je zena pekna,mila nie stale sedi ze ma vyhody.U mna je to opak.Dokonca mi bolo povedane-KEBY PEKNA NEBOLA KU..A BY NEBOLA-a pritom som nebola ja ta co som podvadzala.Takze neviem podla coho sa riadi okolie.Asi podla toho ako kto chce a nie podla toho ako si kto zasluzi.

A k tvojmu problemu-nechaj manzelku nech sa rozvedie-mozno potrebujete len si od seba oddychnut a casom pride na to-ze ta miluje a date sa naspat do kopy-lebo zit nasilu podla mna nie je dobre-sam pises ako to odobera energiu.Ale fakt radit niekomu sa neda tak aby mu na 100%pomohol.

pies

Asi máš pravdu. O tom našom probléme ešte nikto nič moc nevie, ale myslím si, že v očiach okolia odsúdený by som bol skôr ja, aj keď by som vedel hneď povedať veci, ktoré mi na manželke vždy vadili, veľakrá som jej ich hovoril a nič s nimi neurobila. Takže moja skúsenosť by bola skôr asi opačná.
Čo mi ale nie je jasné je iná vec - moja bývalá priateľka mala týchto vzťahov už viacero, ju ale neodsudzuje nikto. Hoci takisto má rodinu. Môže to byť tým, že je veľmi pekná, sympatická a milá?

:))))

A este jedna vec-neveru by si dvaja ludia mali vyriesit sami-bez toho aby sa im do toho niekto miesal,lebo len oni vedia najlepsie co je medzi nimy i ked v mnohych pripadoch -PODVADZANY CLOVEK/MUZ-ZENA/HOCIKEDY ANI NEVEDIA ZE SU PODVADZANY a preco su podvadzany-HLAVNE ZE TO VIE OKOLIE-LEPSIE.