solárko:)

barbinka

na tvojom mieste by som do solárka nešla. spôsobuje rakovinu a ešte k tomu tie baby vyzerajú ako umeliny a ako ostarky. Je to škaredé, bleeeee.

bibba

jezis to kto tu povedal ze zostanes v spodnom pradle? ved na solarku mam najradsej ze som neni opalena podla nejakych sprostych plaviek a nepochopim skutocne ak si niektori ludia na sebe nieco nechaju a idu tam... to si uz rovno nechajte aj ponozky... truby

Baja22

ja s tebov suhlasim, a však je pravda že to je každého osobná vec:) a moj názor je taký že by som tam tiež nešla

ellie

slniecko neviem ako dlho tam bola, ale viem, ze tam bola iba trikrat a uz ju to dostihlo.. ja osobne ju nepoznam, cize je mozne, ze uz aj pred navstevou solaria rakovinu mala a toto ju definitivne nastartovalo..
baja, vidis, kazdy z nas je iny, ja nezovseobecnujem, ale kazdopadne je to velmi skodlive a dan za takuto krasu je dost vysoka.. ale je to kazdeho osobna vec, kazdy ma vlastny zivot a vlastnu hlavu, no ja osobne by som tam nesla, nikoho za to vsak neodsudzujem..
napriklad jedna kamaratka z detstva sa do solarka ozaj zamilovala, je vsak hlupa, skoro cele leto chodila rano do solarka a cely zvysok dna stravila na slnku.. to je vsak uz extrem podla mna, okrem toho uz ani nevyzerala vobec dobre..

slniecko01

:) no ja sa chystám iba kvôli stužkovej... mala som v lete kožnú infekciu a ostali mi fliačky, ktoré by mi boli vidno a kozmetička mi odporučila solárko:) tak dúfam že pomôže