Eroticke masaze

Príspevok v téme: Eroticke masaze
AdamKrt

Robite partnerke/partnerovi eroticke masaze ? Mate nejake tipy, triky, pomocky ?

Pouzivate pri masazach nejake oleje ci mazadla, alebo ine relaxacne pripravky na uvolnenie, masaz tela, ci intimnejsich partii ? Pouzivate aj nieco take, co sa znesie aj pri oralnom styku ?
-----------
Kupil som napr. relaxacneho pavuka na stimulaciu hlavy, vlasov. Ale ono z toho skor idu zimomriavky :)

A zatial na masaze pouzivam nechtikovy krem. On sa ale pomerne rychlo vstrebava. Tak rozmyslam nad niecim, co by sa vstrebavalo o trochu dlhsie, ale zas nie moc dlho, kedze ma ist o predohru, aj ked dlhsiu :) Pripadne aj nieco uvolnujuce, stimulujuce...

luss

velmi dobry je cisty kokosovy olej bez ziadnych ingrediencii a chemickych zlozeni...#
ja si ho kupujem vacsinou v Holland&barrett, nieje to najlacnejsie ale je toho pol kila a vydrzi to dlho pokial to bude iba na masaz tela..

ja to pouzivam aj ako masku na vlasy, do salatov a jedla, najcastejsie ako maslo, je to velmi zdrave to konzumovat, odporucam to pre tych, ktori maju problemy s cholesterom..a samozrejme na telo, pokozka je potom jemna a vlacna. nedam na to dopustit..:)

AdamKrt

Ale - kde vsade ste davali ten olejcek ?

Ja to hodlam pouzivat na vonkajsok. Dnu som zajst nechcel s mazanim takehoto druhu :)

no_olejcek

Detsky olejcek prilis neodporucam, pretoze velmi znecitlivuje...po 1 hodine nas sex uz prestal bavit, pripadali sme si ako v telocvicni :-) Bolo to ako ked vas niekto hladka po ruke..no uznajte, to ma potom clovek tazko orgazmus.

AdamKrt

Musim vyskusat nieco, co sa bezne bude dat dostat kupit. Rad improvizujem. Inak, ta odnoz Alpy - Lesana - zelena Alpa je urcena aj na relaxacne masaze na uvolnenie. Trochu to stipka, chladi. to by mohlo byt zaujimave uz pre ten chladivy pocit :)

letnicka

dobrý je aj rakytníkový, ten prehrieva a prekrvuje a celkom fajn vonia- lenže ochutnať by som ho nechcela :-) ve´d skús dačo vygoogliť určite je kopec e-shopov
napr.www.medhelp-shop.sk

AdamKrt

masage:

no dakujem pekne. Dumbier, vanilka, skorica za nehorazne ceny.

To radsej kupim olivovy olej, trochu dumbiera, vanilky, ci skorice :)

Pre drobne mravcenie zmiesam este so stipkou chilli...

To by asi clovek musel tahat velku vybavu, ked by mal vsetky pomocky so sebou nosit. Zacinam rozmyslat, ze bude lepsie nieco, cim sa bude dat improvizovat. Predsa len, niektore take specialne olejiky sa nedaju hocikedy a vsade kupit :)
----
muc: preco ?