zvlastna bolest hlavy

Príspevok v téme: zvlastna bolest hlavy
jurcina1

dobry den prosim vas uz newem co mam robit asi 6 den ma strasne boli az picha v hlave za uchom vacsinou pri pohybe pravou rukou alebo pri prudsich pohyboch niekedy sa vsak ani nepohnem a boli ma to tiez velmi vas prosim poradte co to moze byt sa bojim ze to uz nepatri medzi bezne bolesti ale ide o neco vaznejsie

jjmno

mna boli no vlastne ani neboli je to taky cudny pocit, hlava v zadnej casti niekde medzi usami niekedy ma to boli a niekedy nie.prosim poradite mi?

Ja123

pred par dnami som bol na koncerte, kde som dost trepal hlavou, teraz sa mi pri kazdom pohybe hlavy zakruti trosicku hlavy. Aj som chory, mal by som spat ale ked sa snazim tak sa ako keby vytracam z tela, prestavam vnimat svoje telo, ale ja nechcem ist prec! neviem ci to ma nejaky suvis, pre rodinu posobim ako maximalny hypochonder.

Klaudinka123

Mna velmi bolí hlava v hornej časti:(...Je to neznesitelné.......Mamina mi odporučila teplý uterák na hlavu ale nejako to nezaberá neviem či mam navštiviť lekára alebo ete vyčkať:(...

Ja123

mna zase boli hlava pri prudkych pohyboch hlavy. Ako keby v oblasti spanku ale viac vo vnutri hlavy a blizsie k oblasti za ocami. Tiez ked sa prudko pozrem do strany, alebo odhodim vlasy z tvare pohybom hlavy, tak ma tam zaboli a zatoci sa mi hlava. Tiez neviem co mam robit, doktori mi povedali ze mi nic neni, ale nemyslim si, necitim sa tak :(