ak to mam cele BRAŤ?

Príspevok v téme: ak to mam cele BRAŤ?
hmmmm ??

ahojte, ja som teraz milenkou jednemu kamaratovi par tyzdnov a neviem co si o tom mysliet .. ma babu niekolko rokov, a mna chcel vzdy,len nam do cesty kazdemu prisiel niekto iny...a teraz sme to dali "dokopy"..ja nemam nikoho, v podstate ib "jeho" ... ale ked som sa ho minule pytala, co ku mne citi, tak povedal, ze kamaratstvo to nie je , pretoze sme spolu intenzivnejsie..sice iba raz, dvakrat tyzdenne, ale sadli sme si od prvej chvile co sa pozname (cize uz niekolko rokov)..tak neviem co si mysliet o tom, ze je mu so mnou super, nebere ma ako kamaraktu ale ako nieco viac a vraj keby som otehotnela, tak by so mnou ostal..ach .co si o tom mysliet?

hmmmm ??

neak z toho vsekeho uz schytavam depky, aelbo take vselijake stavy..a vzdy, ked pridem domov si vravim, ze to skoncim, ale nemam na to vobec silu... aj ked sa bojim, aby som do toho nespadla, potom by to bolo este horsie ..

hmmmm ??

no takze v prvom rade nie je mozne aby som otehotnela, lebo a to nema ako stat..taka sprosta zase nie som a on tiez nie...len ma to zaujimalo, tak som sa ho na to vtedy pytala ... a neberie ma podla mna len ako sexualny objekt, pretoze to by sme sa stretli len na sex a hotovo... a nic viac..lneze my sa aj dlhe hodiny rozpravame, kecame, a niekam vybehneme... a skusit, ako by reagoval, keby som "akoze" boal tehotna..tak skusit by osm to mohla...ale tak zda sa mi to dost hnusne ...

babenka1

inak nechápem, prečo to riešiš, veď si sama napísala, že ho neľúbiš a že sa stretávate akurát sexuálne...tak prečo ťa zaujíma, že či by opustil svoju priateľku? Čisto z trucu, aby si jej niečo dokázala? Ak by ťa mal skutočne rád, tak sa s ňou rozíde a urobí z teba oficiálne svoju priateľku. A k tomu tehotenstvu - čo si čakala, že ti odpovie? Že ťa nechá aj s dieťatom samú? To by povedal iba totálny idiot, jasné, že ti nezavesí na nos pravdu. A zamysli sa tak úprimne sama nad sebou - ktorý chlap by by si priviazal do konca života na krk ženu, ktorá funguje s prepáčením ako sexuálny matrac?

ciernobiela

chudatko ta priatelka, mala by vediet s akym hajzlom to chodi...najlepsie co mozes pre seba urobit je co najskor to s nim skoncit...je dost pravdepodobne ze neskor zacne podvadzat aj teba...sa ti cuduejm ze to tu este vobec riesis...

AdamKrt

Ale trochu sa zahrat na pokroveho hraca a povedat, ze je tehotna, moze... Uvidi, ako sa zachova.

I ked niekto kto to hra na dve strany, tak jeho charakter za vela nestoji...

lucy2201

dievča daj radšej ruky od neho preč...ešte ta oplodni a ty budeš marne čakat na zazrak že on opusti svoju priatelku.a ty ostaneš sama s dietatom...to chceš?ak ano nech sa pači...

rada

Ja neviem co tu riesite. Skus teda otehotniet a zistis, co s tebou urobi a mas po tazkych uvahach. Tazko ti teraz do toho hovorit, jednoducho ty musis sama vediet co chces a co nechces a hned ho tlacit do kuta, co by bolo keby? To keby rozmyslali tak vsetci, tak potom neviem kam by sme sa dostali...

elenkam

ale \"pekné\" od neho, že ak otehotnieš, opustí priateľku.. ale ak neotehotnieš prakticky na teba serie.. ako neber to v zlom, ale on ju neopustí len preto, že si tam ty.. možno ho nudí, ale zrejme ju má veľmi rád a keby to tak nebolo, určite by ju kvôli tebe opustil.. a ty si len taká bokovka, príležitosť ako si na chvíľu spríjemniť život.. poznám to a práve z tej druhej stránky.. a myslíš si, že ak otehotnieš, že sa fakt s ňou rozíde? Tomu neveríš ani ty sama, že?

hmmmm ??

no vies ono je to v podstate tak, ze ja sa s nim poznam dlhsie ako on chodi s frajerkou... a vtedy sme vzdy niekam chodili spolou von, zabavali sa, ako vravim, sadli sem si od prveho momentu ako sme sa spoznali ... a tak je to aj teraz, vieme, aki sme, co sa komu paci a co nie..co mame radi a co nie (nemyslim sex).... podla mna ho ten vztah uz nudi... resp teda jeho priatelka ..lebo aj ked mam problem a napisem mu, tak mi hned vola, zaujima sa, co sa deje, co sa stalo... pomaha mi ako len moze ..ale to on bol vzdy taky ..