Antidepresiva a tuzba po dietati da sa vobec prezit tehotenstvo s nimi ? :-(((

Príspevok v téme: Antidepresiva a tuzba po dietati da sa vobec prezit tehotenstvo s nimi ? :-(((
čaja

Ahojte ludia,dlho som uvazovala ci sem napisat alebo nie . Mam 26 rokov uzivam seroxat a neurol treti rok,trpim panickou poruchou a po roku manzelstva tuzime s manzelom velmi po babetku je tu nejaka kocka ktora uziva atidepresiva a ma porod za sebou,alebo nejaka ktora je v tehotenstve a lieky uziva? chcela by som vediet ci to nejaka holka zvladla bez liekov cele tohotenstvo alebo ci ma nejaka skusenosti s liekmi a tehotenstvom budem rada ak sem napisu len tie ktore vedia o co ide .... vopred dakujem :-)

čaja

´´taktotakto´´ mila moja alebo mily moj :DD vies co ? kludne sa to moze stat aj tebe a aj tvojim detickam co neprajem a vtedy mozes byt mudry(a)

ketsut

a čo ti doporučuje lekár, je v tvojom prípade možné tehotenstvo, čo lekár ti na to hovorí?

ja idem teraz na kontrolu a tiež sa chcem s lekárkou o tehotenstve rozprávať.

Ja som užívala cipralex takto najskôr celú tabletu, potom polovicu a teraz len štvrtinu a to vynechávam každý piaty den. okrem toho už nič ziadne benzáky nič.

taktotakto

Ahojte, medzi egoizmom (napr. mat decko za kazdu cenu) a egocentrizmom je velky rozdiel.

a caja nech si zvysi davku, uz to v nej tepe.

ketsut

čajiček, škoda že nevieš ako to my myslíme....a o egocentrizme sa hovorí v inom ponímaní...osobne nás nepoznáš tak nesúd.

čaja

´´cajicek´´ prepac ale asi do toho vobec nevidis cize bud taka laskava a nevyjadruj sa tu na tuto temu jasne som napisala nech pisu len holky ktore maju s tym skusenosti,samozrejme kazda z nas ne je lahostajna preto sa snazime s tym nieco robit chapes????? ak nie nepotrebujeme taketo nazory ....

čaja

´´ketsut´´ s manzelom som chodila 7 rokov kym sme sa vzali a rok a pol som za neho ydata cize sme spolu dokopy osem a pol roka panicka porucha sa mi objavila pred troma rokmi cize manzel bol so mnou pomahal mi a tak a podarilo sa mi z najhorsieho dostat teraz som na 5mg seroxato co je minimalna davka aj to lomim z celej tabletky na pol a tu polku zas na pol hehe , no a neurol 0,25 uz len polku taletky rano spolu zo seroxatom takto fungujem asi druhy mesiac kvoli tomu ze chcem velmi otehotniet znizujem pomalicky lieky a uvidie ci sa mi podari zbavit liekov alebo nie dufam ze ano .... samozrejme ze vsetko za pomoci manzela,rodicov a hlavne mojho naj lekara ...

čaja

´´ketsut´´ s manzelom som chodila 7 rokov kym sme sa vzali a rok a pol som za neho ydata cize sme spolu dokopy osem a pol roka panicka porucha sa mi objavila pred troma rokmi cize manzel bol so mnou pomahal mi a tak a podarilo sa mi z najhorsieho dostat teraz som na 5mg seroxato co je minimalna davka aj to lomim z celej tabletky na pol a tu polku zas na pol hehe , no a neurol 0,25 uz len polku taletky rano spolu zo seroxatom takto fungujem asi druhy mesiac kvoli tomu ze chcem velmi otehotniet znizujem pomalicky lieky a uvidie ci sa mi podari zbavit liekov alebo nie dufam ze ano .... samozrejme ze vsetko za pomoci manzela,rodicov a hlavne mojho naj lekara ...

ketsut

píšeš, že po roku manželstva chcete dieťa, a užívaš lieky tri roky...čo na to tvoj manžel, ako tvoju chorobu prijal, aké máš ťažkosti, ako si teda na tom zdravotne?