Závislá..=P

Príspevok v téme: Závislá..=P
Monuška

..ako mám prestať jesť sladkosti a sladké..cítim sa na tom tak závislá, ako je niekto na alkohole alebo cigaretách, drogách..!..čím by som ich mohla nahradiť? Hlavne myslím niečim zdravším..=)) Ako zahnať tú strašnú chuť a hlavne keď ich mám pred sebou..? Poraďte..prosím..=))

[zruseny1]

ahoj Monuska :)
u nas to funguje tak, ze vzdy, ked sa nakupia sladkosti do zasoby, poprosim maminu aby to niekam skryla :D aby som o nich jednoducho nevedela... vtedy mi ani nepride, ze mam chut na sladke
ale akonahle ich vidim volne polozene tak saliem, neviem odolat...
dost tento sposob zabera :) v obchode tiez nemam problem obist regal so sladkym, nekupim si to... ale uz ked to mam doma pod nosom, je to tazke :D
a obcas si dam medik :) to mi staci

alzbee

Mna od sladkosti odradza jedna vec: bojim sa, ze budem mat kazy a kedze je zubar moja nocna mora cislo jeden, tak pri pomysleni na vrtanie ma naozaj prejde chut na sladke:)) lebo aj ked si umyjem hned zuby, tak stale mam pocit, ze aj tak sa mi zacnu kazit :D

kopyrajtka

sladke mozes papat, ale len doobeda... teda najlepsie len na ranajky a potom na desiatu este nejake ovocie...

ked si zvyknes ranajkovat nieco sacharidove, cely den bysi uz nemala mat na sladke chut...

jakub81

Skús sušené ovocie, inak čím menej sladkosti ješ tým menšiu chuť na ne máš, aspoň u mňa to tak je ale chvilu to potrva, treba vydrzat.

Endiska

s tymto mam aj ja prolem velkyyy... ked si aj poviem, ze si sladke nedam, tak chvilu vydrzim ale potom toho zozerem 3x tolko, ako keby som si niečo dala hned :(

datelinka

tak ich nemaj pred sebou :-) alebo si daj na zaciatok odvykacej kury nejaky cukrik na cmulanie, ten ti zabavi pusu na dlhy cas :-)