Žalúdok

Príspevok v téme: Žalúdok
majanator

Dobrý deň. Ja sa liečim na žalúdok od júla... sú tomu 4 mesiace. Presne Vám ani nneviem povedať o čo sa jedná.Bola som aj na sone brali mi krv a vzorky...nezistili nič.na gastre mi len pochytali brucho ani ma nepozrel zvnútra a že mám ASI bacila.Stalo sa to tak že som jedného dňa vypila pohár mlieka.bolo to v lete a večer.začala som mať hnačky a tie pretrvávali do augusta.potom to prešlo tak že ked som niečo zjedla či vypila som hned musela utekať na WC.Mala som pričastú stolicu.Momentálne som na tom tak,že ma zvykne páliť v žalúdku alebo mám bolesti v oblasti hrudníka no trochu nižšie a ľavej strany a pod pupkom.včera som zjedla polievku a mala som bolesti.netruším čo to je a beriem lieky costi 3x jednu tabletku denne.Pred tým som užívala probiotiká nepomáhali,kvapky hylak mi spôsobovali kŕče.dali mi Biopron prešlo to ale o týždeň som to mala späť. A momentálne beriem costi.Vôbec netuším čo to je.mala by som podstúpiť ešte aj nejaké iné vyšetrenie?Ďakujem za radu. a mám 17 r okov.

Radka21

no rozhodne by som sa dozadovala hlbsich vysetreni. Povedat pacientovi, ze ma asi bacila je dost neodoborne (podla mojho laickeho nazoru). Skus zmenit lekarske pracovisko a ak mas financne prostriedky, tak zajdi do sukromnej nemocnice. Ja mam odtial dobru skusenost, lekar sa mi venoval 2 hodiny, vsetko mi vysvetlil a aj s liecbou a vysledkami som bola napokon mimoriadne spokojna.