Injekčná lipolýza

Príspevok v téme: Injekčná lipolýza
angi07

Ahoj, teraz idem na 2.injekčnú lipolýzu. Mám ze sebou už prvý zákrok, a je to niečo úžasné. Mala som problém s podbruškom a vnutirnými stehnami. Ešte mám jeden zákrok , ale už teraz mám ovela ovela menšie brucho. :-) je to fakt účinné, síce troška bolestivé, ale oplatí sa to. Nikdy by som si nemyslela, že raz budem také ploché bruško, ako teraz. Vrele odporúčam!!!!

mimika*

Nuz ale este stale si nam nenapisala ze kde si na tom bola ak nechces o tom pisat verejne tak mi prosim posli mail.
Dakujem

angi07

Ahoj, ja som platila 370 € za jeden zákrok. Tiež je to tak, 5 ihiel vedla seba, vpichy asi tak 8 do bruška a 4-4 do vnutorných stehien. Dnes som bola druhý krát tak isto, teraz ma to dost boli a mám to velmi opuchnuté :-( ale pre krásu treba trpiet.... No ja som výsledky už uvidela po prvom zákroku asi tak 3 týždne , ale o dost mám menšie brucho. OVELA lepšie to vyzerá obvod asi tak 4 cm mínus. Takze SUPER!!!! Povedali, že po prvom zákroku zmizne 1/3 a po druhom 2/3 takže som zvedavá :-). treba chodit aj na Lymfodrenáž, vela vela pit, aby ten tuk, čo rozburava injekcia, mohla sa dostat von z tela. Co tá látka zničí, čize tukové bunky, to sa ti už nevráti, lebo to uplne rozbombarduje tuk. Takže efekt je koneční.Injekcia neobsahuje žiadne škodlivé látky, LEN PRIRODNÉ veci, niaké proti bolesti, proti krvácanie a tak. Ja som nadmierne spokojná, vrele odporucam, fakt to zaberá.A hlavne na takéto miesta, kde velmi cvicenie nepomoze, alebo by som musela makat mozno aj rok, aby som tolko tuku odstránila z bruska. To je dokázané, ze najtažsie sa zbavis tuku z vnutorných stehien a z podbrusku. A hlavne mám dost vázny problém s kolenom a s chrbticou, takže zatazovat to velmi nemozem .....SPOKOJNA SOM!!!!!

bibba

angi07... hmm ja som otom ani nepocula :) zaujimave. a je to tiez take nieco, ze to treba po urcitom case tie vpichy opakovat? kolko vydrzi ten efekt?

RNG

Vsetky chirirgicke zasahy na "krasu" nesu so sebou riziko poskodenia zdravia. Nejedna na to doplatila zmrzacenim, niektore dokonca aj zivotom.

Preto odporucam radsej cvicenie, rozumne diety, masaze, doplnky na termogeneraciu a potlacenie hladu atd, ktore so sebou nenesu take riziko.

btw.

to Ti do konkretnej oblasti tela, teda mne do oblasti brucha+podbruska pichnu take uplne tenulilinke ihly, postupne cca. na 5-6 krat(tych ihiel je 5 vedla seba, ono to vyzera ako take hrablicky). Ale da sa to vydrzat a to ja som veru poriadny bojko! Odporucania su rozne, tak ale odporucaju sa 2-4 zakroky´..vraj uz po prvom mali byt viditelne vysledky, ale ja som ich nezaznamenala ani po druhom, takze pre mna su to vyhodene peniaze! Podla toho co som pocula od inych lekarov, je injekcna lipolyza najucinnejsia na odstranenie tuku pod bradou (tzv. dvojita brada)

mudra

BTW - a ako to vlastne prebieha? a koľko procedúr odporúčajú? ja som bola zase na BEnelifte total a platila som 22.500 Sk a vysledok = zhorsilo mi to plet....teraz lutujem

btw.

zbytocne vyhodene peniaze! ja som na nu bola uz 2x (podbrusko)a vysledok ziadny! za jeden zakrok som platila cca. 230 Eur a pri druhom som si vydupala cenu 200 Eur.

mudra

síce to vyzerá tak, že tu robíš reklamu ale aj tak sa opýtam, koľko stojí jeden zákrok a koľko zákrokov je potrebných?