tucny priatel

Príspevok v téme: tucny priatel
brenda

priatel je tucny, ma dost velke brucho, nema ani nahodou vyrysovane ruky a ma buclatu tvar..keby mal krajsiu postavu tak je super ale stale sa gulati a mne sa uz prestava pacit a dost ma to odpudzuje...naznacujem mu, ze mi to vadi, povedala som mu, ze dost pribral, niekolkokrat som naznacila ze toto je pre zeny skor odpudzujuce a on nic..stale sa smeje..ja som pri nom prutik, sportujem, mam normalnu postavu a on stale len nabera a nabera..ako mu to uz mam povedat aby nieco so sebou robil? este stale mu to pride vtipne ale mne uz davno nie

brenda

skusim to ale ako ho poznam tak sa urazi..lebo raz ked som mu povedala co sa mi paci (vyrysovane ruky a brusko) tak sa urazil..ze to odo mna nie je pekne ze mu take hovorim ked on taky nie je...ale to nie je nieco co nemoze zmenit...nikdy nechcem od ludi aby menili nieco co sa neda ale toto sa da...

brenda

uz som mu aj povedala, ze sa mi to nepaci ale aj tak nic...tym myslim to naznacenie..ale nepovedala som mu priamo rob s tym nieco...ale to musim byt taka hnusna? na to nepride sam ze ziadnej zene sa toto pacit nebude?

laskonka

Uprimnost, to je to, co by malo byt v tvojom pripade. Nenaznacuj mu nic. Povedz mu, ako ho lubis... Milacik, lubim ta, ale musis zacat o seba dbat.