Extra silne kramy- normalne?

Príspevok v téme: Extra silne kramy- normalne?
normalne?

ahojte, mam 15 a velmi silny menzes. nezda sa mi to normalne, spoluziacky pri menzese normalne aj sportuju a ja sa ledva hybem. prepacte za nevkusne vyjadrenia ale cely cas zo mna totalne tecie. pri kazdom kroku aj ked sedim, jednoducho stale. a tie bolesti su neznesitelne. taktiez rovesnicky nemaju skoro ziadne a ja sa zvyjam v krcoch. jedna vlozka mi vzdy pretecie, niekedy aj dve. je to normalne? mavate aj vy take kramy ze ledva zijete?

aluska

ale mala by si ist k doktorovi...pre istotu..len nehovom ze sa bojis lebo ma porazi uz...zdravie je najdolezitejsie v zivote..a nechapem tak trochu tvoju mamu..ja viem ze antikoncepcia v 15 neni bohvie co..ale zas trpet kazdy mesiac...hm no neviem...

normalne?

baby dakujem za reakcie, antiku by mi mama nedovolila...no a ibalgin mi nezabera, ale teda ak je to ako tak normalne tak sa aspon stresovat nebudem...no a tych par dni nejak prezijem

lucy2201

aj ja mavam silne a ked som brala hak mala som ich 4 dni a slabe,vysadila som hak a zasa ich mam silne.neboj a na bolest ibalgin mne zabera ...

aluska

su take baby ktore maju take silne baby..neni to uplne normalne, ale neni to choroba..proste mas take hormony...myslim ze sa to da len antikoncepcia