Ako pomôcť partnerovi v zlepšení sa v sexuálnych praktikách..

Príspevok v téme: Ako pomôcť partnerovi v zlepšení sa v sexuálnych praktikách..
jajka100

Prosím o radu, s partnerom chodíme spolu iba krátku dobu - budu to dva mesiace za chvíľku, partner nemal nikdy skúsenosti so sexom a sexuálnymi praktikami, ja som tých skúseností mala viacej než on. Chcem sa spýtať, ako by som mu mohla pomôcť s tým, aby prišiel na to, čo mirobí dobre, a na to, čo má kedy robiť, pretože mu to poviem na rovinu čo sa mi páči a ako má čo robiť, len by som potrebovala vedieť, či by nebolo dobré ak by sme som mu kúpila nejakú knižku, kde by sa mohol viacej naučiť o praktikách a tak..je mi to hlúpe mu to stále vraveť..nechem aby sa cítil zle, prosím napíšte mi svoje nápady..

egresko

parnera podla skusnosti nehaldas ,ale ked uz nejakeho najdes tak chces aby sa zlepsoval. Vid topic. Ved o tom je rec, nebudeme si klamat

Fallo

egresko- skusenost...vies,,,niekto ano a niekto ani za sto rokov...
a hladat si partnera podla skusenosti...fakt divny nazor.

egesko

Fallo ja neviem co je pannonska.
Nuz ak myslis ze praxou zrucnost neziskas tak je to samozrejme tvoj nazor. Jamam nazor taky ze by mali mat partneri cca rovnaky pocet partnerov.

Fallo

egresko-...a da sa to aj uplne rychlo...na panonskej trebars...,ze???
Ty si mal kolko bab ci chlapcov,ze si tak skuseny???? :)))))
Pisem si to do dennika-dalsia dobra rada od teba :)

egresko

Preco neches kamaratky do vztaho vodit? Tak sa skusensoti naberu inak to bude bieda. Si rpedstav ze bi Palfy trenoval a hral stale proti tym istym superom...no urcite by jeho kvlatiy tak nerastli ako ked superov striedal, porovnaval skusal nove finesy etc.. A aj z psychologickeho hladiska je dobre ked mate priblizne rovnako skusenosti, ved si zober ze by isiel hrat Gaborik do 3 ligy....

rada

vo vztahu je dolezite otvorene povedat, co sa ti paci a co nie. Cize mu to otvorene povedz,ze zlatko opatrne, prosim jemnejsie, alebo ja ti to predvediem,alebo co ja viem? Jednoducho hovorit hovorit a hovorit

Fallo

jajka- uplna pravda:)
Drzim ti palce pri objavovani a dufam ale,ze tu nezalozis potom aj novu temu-Som tehotna...co mam robit :))

jajka100

Neviem ako muži na to reagujú, pretože každý má inú povahu a črty, pokiaľ mu to poviem však normáln e a nebudem kričať, alebo nebudem hrubá, tak by to mal pochopiť, možno len robím s toho príliš problém.. Takže huráá do objavovania nových končín...
Myslím si, že som to zobrala za zlý koniec, veď to má byť o príjemných veciach a nie o tom, že sa bojím.. A neviem naozaj, či je dobré , že nemal sexuálne skúsenosti, a či bude chcieť skúšať niečo iné, doteraz som mala vždy iba partnerov, ktorý boli panici. Toto je teda treti, keď nerátam aj toho, s ktorým som prišla o panenstvo sama.