bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

RUSH

snažím sa byt v klude,pozerám bobule,a rozmýšlam,že si nalejem pohárik vínka,len pre pohodu,no uvidím ako to bude s tým neurolom!!!nie,zoberiem knihu a unavím sa čítaním..
a ty čo?

RUSH

no vidiš,niečo na tom bude,možno návrat do obdobia bezstarostnosti?alebo máme dost tých ideálov lásky,krásy a všetkého ,čo je dnes v telke chodí...
každopádne to chce zmenu,a možno aj bez liekov sa to dá
dcéra bude mat 13...

nexus

RUSH...500-sty prispevok:)... tak potom hrabe asi aj mne...pozeral som "S certy nejsou zerty", je to najkrajsia rozpravka...ja som mal rozpravky velmi rad, Dobsinskeho mi citavala starsia sestra...no som taky snilek v podstate...som aj dost naivny niekedy, aj teraz byvam v tom, ze zo dna na den budem spavat...tuto noc som skusal pocuvat vselijake rozhlasove hry, co som si postahoval z internetu...
zabera to trocha, ale mal som z toho aj nocne mory.. komisar Maigret v podani Hrusinskeho riesil nejaku odrezanu hlavu ci co...:)) parkrat som mozno na polhodinku zaspal...nedal som nic na spanie tuto noc..
dnes ma kamarati volali na pivo, ale nesiel som..
kolko rokov ma tvoja dcera?
ja mam tiez dceru...

RUSH

ahoj nexus,neurol zabral,ráno som sa prebudila,vzala dcéru a odišla preč,ešte predtým sme si vymenili názory a stačilo mi pre dnešok,...
čo by som ti poradila?nemáš niekoho s kým by si posedel,priatel,kolega,možno niekam chodia na pivko ,skús tam zájst,len tak aby si prišiel na iné myšlienky,ja som bola u sestry,pomohla som jej s varením ,troška sme sa postažovali jedna druhej,a išla som navečer dom,niečo som pripravila na jedlo a idem kukat telku,
ale ešte predtým ,a to sa bojím reakcie kohokolvek ,som vzala dcérinu rozprávkovú knihu,a jednu som si prečítala,už minule som dostala chut na detskú animovanú rozprávku ,aj som si ju pustila,a manžel kukal ako puk,nikdy nepozerám toto,dokonca ani nie počas sviatkov...
celkom som sa zasmiala na jednoduchosti toho všetkého,neviem či mi nezačína hrabat!!!!

nexus

co robite, ked uz neviete ako dalej? ked chodite hore dole po byte...a neviete uz kam z konopi? je sobota vecer, a spominate , ako ste mali radi jesenne sobotne vecery, pri svieckach v nesmiernom dusevnom klude...ako keby to nebol ani ten isty byt...ma uplne inu atmosferu...
chcel som ist vecer do sauny , ale stratil som chut..

nexus

RUSH .. ja takych 5 kilo.. najviac mi to asi vidno na tvari..
...velmi som sa tesil na jesen, prechadzky v lese po napadanom listi, sauna, vychutnat si november, december, v klude.,..pomaly.... a toto je co?
peklo...
vianoce? to slovo pre mna nic teraz neznamena...
viem, ruham sa...
ako potom vyzera uplne dusevne dno?
to sa ma clovek uz hadzat o zem?
neurol uz zabral?
ja som cely den rozmyslal, ze si nic nedam...

RUSH

tiež som schudla,nejakých 6 kíl,a neteším sa ani na zajtra,o vianociach ani nehovorím,bojím sa,,,
zaujímavé ako jeden človek dokáže prehodit náš život hore nohami,ale hovorí sa ,že zo dna sa najlepšie stúpa,tak uvidíme,bodaj by sme už lietali!!!