zápal žalúdka a tenkého čreva HP

Príspevok v téme: zápal žalúdka a tenkého čreva HP
inazlina

Ahoj všetci,

mám diagnostikovaný zápal žalúdka a tenkého čreva s helicobacterom. Dostala som na to FROMILID, ENTIZOL a HELICID a po 4 týždňoch mám ísť na rozbor, po 6 týždňoch kontrola.Chcem vedieť, či niekto mal podobné problémy a či sa to podarilo na 1.x ATB vyliečiť.

Ďakujem za odpovede.

inazlina

OK, RNG tzobudzam sa, len neviem, načo potom skladaju hypokratovu prisahu, ked
..... na pacientov a ide im len o kšeft.

inak stretla som sa už s takým prístupom u lekára, že (aj keď v platenom medicinskom centre) pokiaľ mu nedám úplatok, tak starosltivosť a prístup len na úrovni vecného a suchého štandardu. od neho som okamžite ušla k druhej lekárke a bolo to super.

on to nepiovedal priamo, ale jeho "svätyňa" (ordinácia) bola polpená certifikátmi a trofejami z trópov, že to bolo jasné.

RNG

inazlina, zobud sa . Nezijeme v idealnom svete ani v lalala zemi, ale tvrdom kapitalizme ovladanom financnymi zaujmami.
Media v sluzbe kapitalu sa to znazia zamaskovat a ucicikat nas, ale je to vlastne neustaly boj o existenciu.
V niektorych krajinach si ludia cez tzv demokraciu(alebo aspon jej slaby odvar) vymohli urcite socialne privilegia, co akosi otupilo tu ostru hranu tvrdeho kapitalizmu na trochu ludskejsiu formu, ale nie je to ani tam ziadny zazrak.
Tam sa aj castejsie pouzivaju prirodne latky a ine alternativne lekarske metody

inazlina

len dovetok k následkom "klasickej liečby" - črevný systém rozmlátený a samozrejme mikroflóra totálne (napriek 3 tobolkám acidofilu 5denne ) , spánok - od 3. v noci nespím - pozoruhodné je, že sa necítim byť unavená - uvidíme, či to prejde samo alebo čo ďalej, počas brania tabletiek - únava, ospalosť počas dňa, absolútne zablokované trávenie, teraz trávenie čiastočne začína pracovať, ale potrebuje pomoc.

OTAZKA: prečo to klasickí lekári dovolia - nevedia alebo nechcú vedieť, že existuje aj iné "bezbolestné" liečenie? je tu dohoda s farmokartelmi????

a kde je ČLOVEK?

RNG

Co sa tyka pouzitia koloidneho striebra, ja som ho pouzival ako spray na vnucku od narodenia na rozne kozne problemy a kvapky do nosa a oci podla potreby.
Mikroby u deti nie su nejake specialne, male, ale tie iste ako u dospelych takze si vyzaduju tie iste prostriedky proti nim.Jedine davka je samozrejme mensia, podla vahy.
A samozrejme potravinove doplnky, ktore su lekarmi uznane za uplne neskodne pre dospelych nemozu byt odrazu skodlive pre deti to by dal cloveku rozum, hoci mnohe organizacie sa snazia potlacit pouzitie, tak ako napr v USA je na kazdej flaske doplnkov napisane, ze sa nesmie pouzivat detmi do 18 rokov(samozrejme, podla tej zdeformovanej logiky sa telo zazracne zmeni pri dosiahnuri 18 rokov. A to okamzite, lebo den pred tym je to este neodporucene, hahaha.

RNG

inazlina, ja pouzivam betain HCl prakticky s kazdym vacsim jedlom, Su dokonca enzymaticke zmesy, ktore ho priamo obsahuju, lebo niektore enzymi na pracu potrebuju kysle prostredie

inazlina

neviem, ako je to s BetainHCL - odkedy ho môžem užívať na podporu trávenia? už teraz s koloidným striebrom a citridalom alebo až neskôr? môžete mie pomocť - som z toho magor..čo všetko ešte?

RNG

inazlina, skor ci neskor budes muset riesit aj ine nedostatky pri zlom traveni, nedostatok kyselin, enzymov, vlaknin a probiotik.
Inac si budes nedostatocnym travenim a absorbciou nicit telo a z toho je stovky, ked nie tisicky roznych chorob a degeneraticnych nasledkov.

Odstranenie nakaz sposobenych napr nedostatkom kyselin v zaludku neznamena, ze sa ti nevratia spat alebo nedostanes druhe, ked mas oslabenu imunitu zo zleho travenia.

inazlina

zajtra idem kupit koloidne striebro a citridal. dnes v noci mi bolo z fromilidu na vracanie a celkovo ta klasika " liecba" (sonda a chemicke lieky ) len neustale zhorsuju stav. liecit sa ma aj muž a dieťa. môžem dať aj 4ročnému dieťaťu koloidné striebro?

RNG

Imazina, lekari na pocit Paly ;predpisuju "omylom"(???)neutralizaciu kyselin v zaludku, co ten pocit na chvilu odstrani. To vsak ale nie je riesenie problemu, prave naopak. Nedostatok kyselin neuzavrie zachlopku medzi zaludkom a pazerakom a v zaludku bez kyselin nastava kazenie, kvasenie a hnitie, nie travenie.

inazlina

na nete som našla viacero zdrojov toho pripravku - otazka znie - ako dlho je potrebné ho užívať? je to individuálne podľa toho, ako sa cítim alebo týždeň, dva alebo mesiac tak ako som mala predpísaný helicid od lekára?

vďaka za odpovede.