Názory...

Príspevok v téme: Názory...
Ginnerva

Cawte, no chcela by som zhodiť za 2 mesiace 4 kg: mám 64,9kg a meriam 165cm.
Cvičenie:
PO-beh na lačno alebo orbitrek 30 min, plus poobede posilka doma
UT-nič
ST-to iste ako v po
ŠT-ráno orbitrek
PI-to iste ako v po
SO-nič
NE-orbitrek

Jedálniček:
napr.
R- 1 menšia tmavá žemľa alebo 2 krajce tmavého chleba so syrom do mikrovlnky a trošičku kečupu pre chuť
D- 1jablko
O-cestoviny
Ol-aktívia s cereáliami
V-1 mrkva

Aký máte názor na to??
Ďakujem

Ginnerva

Dakujem vsetkym,
a mam este jednu otazku: je dobre cvicit 2x denne..alebo nie??...s tym ze 2 dni v tyzdni nic...:))

suzenka

vidis ale to si nepisala :)))tak som nemohla vedeit..nech ti to len vydrzi..a este popracuje na tom jedalnicku :)

Deee

pohyb je dobry nalacno, to odporucam, aj ten beh, aj orbitrek, v strave ti vsak totalne chybaju bielkoviny - maso, ak uz takto na sebe makas potrebujes aj bielkoviny pretoze tie robia svaly jednoducho povedane a ten tvoj "tucik" by sa mohol premenit rovno na ne, odporucam ti aj nejaky bielkovinovy napoj pre zeny ak uz nelubis masko, napr.ultra loss shake od Biotechu alebo Body fit od Kompavy, je mozne si to dat aj na vecer posledneho jedla a tiez odporucam vacsie porcie normalneho jedla nielen mrkvicka a jablcko lebo ked sa takto hladujes schudnes ale tvoje telo zaroven do buducna zacne ukladat kazdu tukovu bunku z obavy kedy zas dostane jest drzim palce

Ginnerva

suzenka,
ja cvicenie milujem...a orbitrek ma velmi bavi....pustim si film..a bezim:))
a posilnovanie na cele telo tiez robim
ja cvicim uz dlho....len mne sa pomalicky rysuje telo, lebo mam postavu po tatinovi...ale snazim sa oklamat genetiku;)))..a dari sa mi to:)

AdamKrt

Ginnerva:

90 dnova rozlisovacia dieta vlastne dietou ani neni. Je to totiz stravovanie, ked nekombinujes len niektore druhy potravin, ale JES VSETKO a JES SLUSNE MNOZSTVA. Cize neexistuje, aby si si ublizila. Pri tomto stravovani sa Ti telo nastavi na rychlejsi metabolizmus, viac jes, rychlejsie travis, vylucujes a vedlajsi efekt je chudnutie. Ten nazov dieta je zavadzajuci. Skor je to zdrava uprava metabolizmu...

suzenka

no ked si nahodou nikdy necvicila..nepustaj sa do toho takto razne...ale postupne

a preco len orbitrek? povedz mi urpimne ze kolko ta bude bavit kazdy den cvicit to iste?

pridaj cviky na precvicenie celeho tela, paze, chrbat, brucho, boky, prsia...proste cele telo..a striedat to..

to si myslim ja :)

majama

no k tej salamke,radsej si daj nejaku hydinovu sunku,tie udeniny su plne soli,tukov a konzervantov

...a dalej ako pisla uz suzenka...
k tomu planu ti neviem poradit,ale mala by si sa riadit podla toho,ze vydaj ma byt vacsi nez prijem,ale pohyb nikomu neuskodi :-)

suzenka

dufam ze nevadi ak sa vyjadrim aj ja:)

na obed su cestovinky velmi malo

a co sa tyka na vecru nie to nema byt co najmenej...ale vecera ma byt bielkoviny ktore su lahko stravitelne a zelenina

napriklad kuracie maso + zelenina, prazenica + uhorkovy salat, tuniak, syry a taak dalej..

a poobede menej sacharidov a ovocia

Ginnerva

majama,
ďakujem za odpoveď, no ja som zabudla na niečo:
R-dávam si k tomu aj čabu salámu a 1 paradajku
D-ten jogurt sa môže jesť aj doobeda aj poobede???
O-ja mám najradšej cestoviny so syrom, smotanou a rukolou
V-nemala by byť najmenšia???
a čo sa týka pitia pijem 3l vody z vodovodu denne plus ráno čaj.
A sladkosti nejem vôbec:)