nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(

Príspevok v téme: nechapem mamicky,ci uz vydate zeny, preco sa o seba nestaraju:-(
chcelbysom

nechapem to.ok prirodna krasa je super,ale nechapem,preco sa niektore neupravia.co preto,ze uz su vydate a uz sa nemusia licit pre druhych.hovadina.mne sa paci ked je zena upravena a ked sa ma pacit sebe a okoliu a hlavne muzovi,tak nechapem preco sa niektore nenalicia.je to krajsie,pritazlivejsia,proste krasne to sa mi na tom paci,ze sa zena o seba stara.nepacia sa mi moc zeny,ktore sa fakt ze nenahodia.su potom take obycajne.niektorym sa sice viac hodi,ked sa nenamaluju,ale takych je //// malo!co si o tom myslite?

jahoda11

ja to chapem tak že ty maš ženu ktora sa o seba nestara a tym padom sa radšej kukneš na inu....chapem to spravne???

chcelbysom

pauli 73 vtedy bola ina doba nie?hm asi ma nechapes.nemusis nosit plesove saty,alebo...staci vyzerat dobre ,citit sa sama sebe tym ze si pekna a tym padom aj muzovi.ach jaj

chcelbysom

denz neviem ci si zena ci muz,ale keby si bol muz,tak neverim tomu,ze sa radsej kuknes na obycajnu zenu ako tu ktora je pekne upravena.potom si myslim,ze fakt ze klames.pretoze kazdi muz da prednost zene ktora je upravena ako ta co sa o seba nestara

pauli 73

no,taktže ja som tiež nie z tých ,,neupravených typov":) ale môj zlatý evidentne nevieš čo je to starosť min. o dve deti, domacnosť a ešte ked má obracat každú korunu...neviem ale prioritou týchto mamičiek je aby rodina vyžila...nehovorím, že všetkých a ten zvyšok tie podľa mňa nemali vztah k čačkaniu ani pred svadbou len v stave zamilovanosti sa chlapom javili krásne aj tak :)))