Nechut do (zo) života . ... .. :((

Príspevok v téme: Nechut do (zo) života . ... .. :((
sasa987456

Som mlade obycajne dievca konciace strednu skolu . V poslednej dobe sa vsak necitim dobre..Netusim co to so mnou je. Rozisiel sa so mnou priatel ja neviem ci je to kvoli tomu .. alebo .. Viem ze bude lepsi , teda dufam, ved viete sklamanie v laske zazil asi kazdy. Neskutocne ma vsak zoziera to , ked vidim aky je s novou stastny.A tiez ta chyba, ked som mu sama navrhla aby sme boli LEN kamosi . Vtedy som to tak chcela, no zistila som ze teraz uz nie .No uz bolo neskoro ..... Najradsej by som mu napisala ako ho stale MILUJEM !!! Ked idem vecer spat stava sa mi ze placem ... Placem do vankusa , kym od unavi nezaspim . Ale ked spim , vtedy mi je dobre , pretoze vtedy ma nic netrapi . Nebavi ma skola VOBEC ma nebavi . Kazde rano vstavat a ist tam kde si s nikym nemam co povedat .. Kde je len falos a pretvarky .. Neviem kam pojdem na VS . Tam kam chcem ist ja mam minimalne sance.... Skutocne nic nic ma nebavi vsetko robim automaticky ako robot. Potrebovala by som nieco na co by som sa tesila z coho by som mala radost co by ma den co den naplnalo .. A vadi mi aj to ze je teraz jesen , stale je tma , zamracene a zima.. Nikdy som to tak nepocitovala ako tento rok .. Neviem co mi je . Som uuuplne bez nalady den co den !!! A pri tom som zdrava, mam dve ruky dve nohy, mam kde byvat , mam co jest .. mala by som sa mat fajn nie?? A predsa to tak nie je .. ....

neally

nie je tu niekto z bratislavy kto by sa chcel zoznamit, len ako kamarat alebo tak, bo mne je smutno, som dost sama a mam malo kamaratov. mam 23 rokov som dievca. niekto kto by obcas siel von, pokecal alebo tak...

bejbyna

skutočne nie si sama kto má takú tú nechuť do života...pred 2 týždnami som sa dozvedela že ma frajer podviedol..prežívam teraz tie porozchodové stavy, snažím sa na neho zabudnúť, odľúbiť sa...každý den je o tom istom..vstanem, idem do školy, zo školy na angličtinu, potom domov, učit sa, ísť spat..a toto stále dokola, hrozny stereotyp, mám pocit ze toto nikdy neprestane a asi sa z toho zbláznim...a do toho to počasie:( no proste nie si sama...ale dokelu prečo mám taký pocit že stále trpíme po rozchode len my ženy a chlapi tých ako keby sa to ani nedotkne..čest výnimkám samozrejme...

sasa987456

nexus presne tak .. tie pocity su casto hrozneee... Chvilu mam take stavy ze mi je fajn ze som s tym uz v podstate aj zmierena , ze vsetko je tak akoma byt , a potom .. Zas a znova mi ho nieco pripomenie hoc aka blbost .. NAjhorsie je to fakt vecer ked idem spat . Vtedy lezim a vela rozmyslam .. Niekedy neviem zaspat . Laska je neuveritelne nadherna pokym sa nezacina komplikovat .. Ked lubis a vies ze si lubena.. Krasny pocit.. A ja len verim ze raz , netusim kedy, ale raz snad pride nieto kto bol ako on .. Aj ked viem ze uz to ON nebude.. a to boli .. Velmi to boli ..

nexus

saska.. ja som na tom tak isto, ako by si mi z duse hovorila... preco su tie spomienky take zive a krasne a to prebudenie potom bolestive a zovrie ti zaludok, ako keby ti donho pustili 300 voltov?....ja uz tiez chcem mat pokoj, hoci ma tie myslienky uspokojuju na chvilu, lebo snivam, ale potom pride strasne prebudenie...treba tie myslienky zahanat, a dat do toho celu dusevnu energiu a tym skor sa zabudne.. ked nieje sanca , ze sa to zasa vrati a obnovi a zopakuje,...laska boliii....velmi...

Mima_282

No vies co ti poviem ...Niesi sama... Mam to celkom take iste alebo aspon podobne ako ty :(( Tiez teraz koncim strednu idem maturovat a mala by som si vybrat vysku lenze ...Pred cca troma mesiacmi sa so mnou rozisiel priatel a ma inu :((( je to hrozny pocit pre mna a vobec nemam naladu na nic ani ucit sa do skoly a co je horsie ja nemam ani chut ist sa zabavit s kamaratkami castokrat ...A to on bol moj prvy a bola som s nim 3,5 roka... Nemam ani chut nejak zit ale musim to nejako prekonat a hlavne vacsinou rozmyslam tak ze asi je to takto spravne a ze to asi cchel BOH tak a ze bude urcite lepsie .. A mas pravdu v tom ze mali by sme byt vdacne ze to ze mame kde byvat,mame co jest a taak ... Su na svete aj horsie problemy ako tieto aj ked pre nas je mozno akurat tento problem podstatny ... Neboj nie si sama naozaj...