SOKYNA !!!

Príspevok v téme: SOKYNA !!!
Tibiiiii

Dobry den,

najskor som to povazovala za detinsku vec.. riesit nejaku sokynu! No zial je to nutne nakolko nam s partnerom nedokaze dat pokoj 5mesiacov! Je sialene zamilovana do neho a nedokaze pochopit, ze je nechcena ... som zufala, nakolko nam narusa sukromie svojimi neustalymi smskami a telefonatmi, mailami! Je to komplikovane nakolko je priatel v zahranici a byt zdiela so znamym. Ta narusena zena /sokyna/ chodi k nemu na navstevu a neustale vnika do izby partnera, dokonca sa stalo, ze aj v jeho nepritomnosti! Razne zakrocil .. no dodnes nemame od nej pokoj. TOTALNE JU IGNORUJE a ona neustale pise, vola a mailuje, chodi na byt ... caka pod balkonom, obmedzuje jeho slobodu, resp. nasu slobodu. Co mam robit , prosim?! Ignorovala som ju 5 mesiacov, no nenecham si skakat po hlave ...

Slobodna

Tibiii asi sa ti nebude páčiť čo ti napíšem ale mám pocit, že tvojmu priateľovi to prekáža menej než tebe. Inak by to riešil oveľa ráznejšie a nie ignoráciou.

meggy10

to je sila ked si tak dovoluje urcite ma psychicku poruchu ja by som ju zbila jak hada:D nezavidim ti tu situaciu ktoru musis znasat a skusala si uz zakrocit?

jajka001_

tak nech si to vybavi s tym znamim, ten predsa musi vidiet ze je trhnuta, nech ju nepustaju dnu vobec. ved mu to musi byt trapne, ze mu takto kolegu otravuje.

Tibiiii

Znamy prislubil partnerovi, ze zabezpeci aby nikdy do jeho izby nevtrhla..no zial , dva dni naspat opat uradovala, vcera dvakrat a dnes nechala maila sms spravy, ze sa chysta opat k nim! No choraaaaaa zena.. partner ju totalne ignoruje!