Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, ďakujem,... no však to je to, ak zasa chytím náhodou písomku, ktorú bude zasa vypracovavať daná "pani", tak môžem ísť možno akurat tak na štátnice v auguste, alebo zaplatiť si ďalší rok... ach jaj....
joooooj, tak taký bazén by osm nechcela, ja by som sa s našimi asi povadila, keby chceli toto urobiť (-:O a to som akože nekonfliktný typ....
a to čo bola za súťaž, ked rovno bazén vyhrala?
no a aké plány máš na dnes? ako bolo včera s neterkou?
ja už dnes padám domov, už som tu vyše 3 týždňov a stačilo mi, i keď v nedeľu som tu zas...

[zruseny1]

lost ja stale nechapem tomu dozrievaniu. nestaci ze to ukuchtis s nechas v chlade? to je nejaky velmi fajnovy zakusok, ked sa nie a nie spravit :D

[zruseny1]

ojka, to ma mrzi, fuha, je to dost nefer, tie profesorky mohli urobit aspon podobne pisomky..nabuduce das na A :) hlavne si dobre sadni, aby si vychytala dobru skupinu :)
a kto ma napajedil? no rodicia, lebo sestra vyhrala nejaky extra bazen, lenze ona byva v panelaku, takze to prischne u nas na dvore a bude sa musiet kvoli tomu zrusit travnik a vybetonovat miestecko
ale dufam ze sestra ten bazen odmietne, lebo dan je brutalne vysoka :DDD ten bazenicko ma nejaku velku hodnotu, lebo sa jedna vraj o nejaky speci material, co sa da zakopat aj do zeme, ale moze byt aj nad zemou
ale ja ho nechcem. bozeee, naco..este aj stromy sa musia odstranit kvoli nemu, joj

lost, sikulooooo :)

lost

rozmyslam, ze vyhodim maslo/palmarin kompletne :D co tam vobec robi ?! maximalne to drzi pokope, tak tam dam o polovicu menej a potom to musi dozriet v rozumnom case :D

ojka.

Ahoj inko, aj ja som sa veru trochu v tých príspevkoch stracala....
ach jaj, po skúške zasa veru nemám, takže v pondelok opravák....
zasa vyše polovica nespravila, a tá polovica, čo neurobila, tak to bola akurat tá istá skupina ako moja... druhú skupinu zostavovala ina vyučujuca a oni skoro všetci prešli....
ach jaj, všetko sa len ondí a kazí v poslednej dobe.....
takže ak si chceš na niekom vybiť zlosť, tak môžeš na mne, ak mi slúbiš, že ma dorazíš rýchlo a bezbolestne (-:O

[zruseny1]

:( ja tazke byt v rodine najmladsim
grrrrr, na to, ze nikdy nemoze byt po mojom, som si uz zvykla, ale do prdele aspon vysvetlit by si mohli daaaaaaaaaat, jujhaaa, koho dnes zbijem, kto sa obetuje? :D

*inko

ojka, nebooooj, dnes uz budes mat po nej
inak celkom prijemna pesnicka :)
a co som otaznickovala? no a ty si chapala poslednym trom prispevkom v tej teme? lebo ja nie, ale mozno si stojim na kabli:)
a ja by som zavolala naspat, zvedavost by zvitazila, zavolaj iiiiiiiiim :)))

lost: tu je nejaka studia, ze "vsetky cisla sa rovnaju 47" :D
ty by si si s panom Fibonaccim rozumel:) vsakze... aha
api.ning.com
prides na tu postupnost?