Prečo ešte nespíte?

*inko

no ale pockaj, tiez si myslis ze sme rozdielne...to akoze ty si dobra a ja zla co...no tak to nie :D:D bude to naopak lebo som povedala :D

ojka, ale ja viem ze ty nie si smatlava...len slabo vidis rutiacich s ludi :D

ojka

jajka, jeeej, tak dvojičky? inko počuješ to? ale aj tak si tiež myslím, že sme úplne rozdielne... čiže jak tie dve hrozná skôr, hej
noo, hej, čosi som aj povybaľovala, ale hm, viedla som vážny rozhovor, takže tak...
ale ked sa to tak vezme, tak som inko možno už v škole aj niekoľkokrát stretla, len o tom neviem....
inkooo, ja som neni nemehlo, to len celý svet je proti mne a nedokáže v kľude stráviť moju skvelú a kromnú existenciu..
je mi inak tiež cťou byť tvojim virtuálnym dvojčaťom (:

blondula

ale coby som ho zmlatila :DDD este asi mesiac som sa z toho osialu nemohla spamätat a budila som sa v noci na to,ze sa smejem.nikdy som taky zachvat nemala :DDD
....takze dobru noc a nezabudnite si umyt zubky ;-) .... :D

*inko

dobruuuuuuu:)
ojucha moja, taaaak este by sme mali doriesit to nase "dvojicstvo"
asi sme dvojvajecne co? lebo podla opisu sa my dve zrovna moc nepodobame na seba :D

*inko

jaj este som ti chcela blondula povedat, ze chudatko nemusis ma pisat s hviezdickou :DD viem ze minule si spominala ze ju nevies najst, tak sa tym netrap, ja to prezijem aj bez nej :D

*inko

:DD no tak teraz mozem ist spat uz aj ja... tak blondula, toto bola davka jak sa na polnoc patri:D dufam ze som nasich nezobudila..aspon ze si ho chudaka nezmlatila, ved niektora by mu dala taku hubovu polievku :D:D

blondula

*inko.....ale ja som nikdy nechodila nejak "eroticky" nahodena !!! dokonca aj sukne som zacala nosit az po 20tke,ale ked som sa porovnala s nim,to vobec nepasovalo :D inak vo Wiedni som bola asi 8 rokov,takze je to moj druhy domov :DDD inak musim spomenut jedneho priatela co som s nim bola nieco cez 2 roky...to bol taky tulpas !!! :DDD pri nom som skoro umrela od smiechu !! raz doniesol domov taku obrovsku bandasku,neviem kolko to mohlo mat litrov,zeby aj 150 ? :D bol v tom benzin a dal to do vane,ze ju vycisti.tak zobral sprchu,odmontoval hlavu a strcil do bandasky.samozrejme ze kohutik dal na plne obratky,ze nech sa to rychlo napusti.ja som povedala,ze nech sa to leje pomaly,lebo to vystreli.vzal ma z kupelne,siel do kuchyne,ja do izby a len pocujem jak nadava.vybehnem z izby a on cely mokry,behal s ovisnutymi slipami po byte :DDDD ludia,to,co sa udialo v tej kupelni....nieco neuveritelne !!! pridem medzi dvere,kde uz z pantov kvapkala voda.ta hadica z tej bandasky vyletela a vsetko pooblievala :DDD vsade voda,z plafonu kvapkalo :DDD ja som vtedy dostala hystericky smiech,normalne som lezala na zemi s krcami v bruchu,nemohla som ani dychat,taky zachvat smiechu ma chytil :DDD som povedala,ze teraz to upratovat nebudem,az rano,lebo bolo uz po polnoci.tak henten somar aspon zapal kurenie v lete,aby sa kupelna vysusila :DD rano ma chytil dalsi zachvat smiechu,lebo ta voda co bola aj na zemi sa vpila do takych korkovych "obkladaciek" a podlahove kurenie ich uplne povykrucalo :DDD aj teraz sa musim smiat,lebo ten pohlad na splaseneho priatela v slipoch.... no konec !! a mozem ist spat :DDDD