Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001_

no a potom sme tu mali taku temu s dvomi babami, spominas si? ze Povedz kto si, tiez sme tam tak kecali ako vy tu v nespacoch:)

blondula

radsej napiste nejaku pikosku co ste sa s muzom stretli a nie ze s babami :DDD nech idem spat s dobrou naladou :P ja som sa s babou stretla len raz a dopadlo to tak,ze sme skoncili velmi dobre kamaratky :DDD a to som na stretko sla s tym,ze jej manimalne rozbijem hubu :DDDD

*inko

jajka a to stymi babami odvedla? :)) alebo nejake ine, co sem uz nechodia?
ale tak, je to fajn, ked clovek najde super ludi...hmm..vidis ja som nad tymto nikdy neuvazovala...zeby som pozvala ojku na rande? :))) inak mat taku kamosku aj v reale by bolo uplne ze genialne :))

*inko

jezis tu som tu raz videla, a s tazkym srdcom som to otvarala...a potom iba same smajliky v textoch :DDD tak som bola rada ze to bol iba fake

ja som raz pred tromi rokmi potrebovala najst nejake info o helikobakterovi no a google odporucil toto forum :D tak odvtedy som asi tu...s prestavkami...mala som asi tristvrte roka, ze som si na toto tu ani len nespomenula

jajka001_

inko tiez mi to prislo trochu zvlastne ale sla som , lebo sme si pisali uz dlho aj mimo fora
okrem toho som sa uz predtym stretla s babami z internetu ked som si na materskej hladala maminkovske kamosky, a kedze to vzdy pozitivne dopadlo, sla som do toho aj dalsi krat
a fakt nic z toho nelutujem, hoci som ozaj mala obavy, hlavne zo seba:)

jajka001_

:DD
vlastne, ja som sem chodievala najprv asi mesiac len citat, jednu taku maminkovsku temu, strasne som sa rehlila
volala sa Mam AIDS? (vazne:), najprv to tak zacalo ale zvrhlo sa na to maminkovke forum lebo ten prvy prispevok bol fake)
no a potom som sa odvazila prispiet , atd

*inko

jajka s ktorymi dvomi babami si sa stretla?

mne raz zuzic napisala taku jednu celkom zvlastnu vec...ze co je na nete, nech tam aj zostane...a celkom je to fajn napad podla mna :) ty jajka, ale my sme uz skoro minule na to pivo zbehli pamatas? :D

*inko

jajka, no ale toto nie je zoznamka :D teda neviem, nenapadlo nam to nikdy s ojkou a popravde take nespontanne a vopred planovane by mi to prislo divne :D
hej chodime do tej istej skoly, rovnaky rocnik, iny odbor, ale sme kazda v inej budove
ale ked uvidim krivkajucu blondinku v skole, tak za nou poutekam a spytam sa preco este nespi :)

jajka001_

inko a ty a ojka chodite predsa na jednu skolu, no problem sa stretnut, nechcete sa? strach ze to potom nebude take iste?
ja som sa tu stretla s dvomi babami a nelutujem ani trochu,naopak

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk