Prečo ešte nespíte?

*inko

blondula, som sa zamyslela...ja nemam take zazitky z rande co by stali za zverejnenie :D
jooooooooj...mam taky nepekny jeden
ale teraz mi je to aj smiesne uz :DD
to bolo velmi davno, stretavala som sa s jednym mladym, a strasne sa mi pacil, mily, zlaty, vtipny... mali sme vymenene iba tel. cisla, ziadny mailovy kontakt, nic :D a po tretom stretku sa ma spytal, kedy ma zase moze niekam pozvat a ja som mu nato povedala, ze nech sa kludne uci na skusky, ze mu nebudem dychat na krk, nech si riesi svoje veci co ma... ze ved JA mu zavolam a pozvem ho pre zmenu niekam... tak som aj planovala
no lenze ja som stratila v buse moj stary mobil, cislo som spamati nevedela, nevedela som ani priezvisko, ani kde byva nic...ani on o mne, lebo chodil po mna vzdy na intrak :D no a teda som to pekne zvorala...som mu slubovala ze mu zavolam ale nemala som ako, a on si to urcite vysvetlil po svojom
aj na skole som ho hladala... a nic.... :D

*inko

akoze nic..ved v tom dlhociznom prispevku som ta spomenula:D mas brutalne vlasy, nadherne :) co este chces pocut? :D
a jasne, velmi si to cenim :D ja som sem raz zavesila moju nohu :D boze :DD

jajka001_

jak to ze nepoznas, ved sme tu existovali jedna vedla druhej :) nj asi si respektovala nase sukromie, ved aj ja vase vtedy:)

blondula

*inko...inak kvoli tebe tu mam vycapenu fotku a ty nist :DDDD
to nejde o uchylarcinu,ale o nejake vtipne zazitky :P i ked.... no radsej nist :DDD