Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

faakt?tazke SLSP ojka? :) no ved..iny tam ani nemame ..ja do novej skoro vobec nechodim, jedine ked sa v nasom bufete minie vsetko jedlo, tak vtedy zbehnem do vasho
hej tak potom daj vediet ked si pojdes po peniazky, natukam ti PIN a pootm ta mozem pozvat do bufacu na vyprazany syr nas kazdodenny :D

ojka

inko, a to ty takto zanedbávaš takto našu budovu? tssssssss (: ja som v tej vašej dosť často, hlavne kvoli tým krásnym spomínaným bankomatom ((:

ojka

atm, no jak sa oslavenec nenapadne vyparil... no ľaľa ho :D
zajtra ho ta fľaša neminie... dokonca dve...možno aj tri :D baby budú chcieť vínko, chlapi asi tvrdšie a ja si poprosím detské šampáááňo, ďakujeeeem ((:
atm, tak bru noc (:
jajka, hej, výťahy na škole u nás
inko, noooo, oni sú nové, pekné , veľké, aspoň tak vyzerajú :D ale málokedy fungujú všetky naraz :D

*inko

nie su spolahlive? trochu hrkocu, ale hadam su v poriadku :) teda, nechodim casto, v novej budove som tusim tento semester ani raz nebola

atm

jaaj som onee cosi chytil?:D no uz som na silvestra nadchu chytil takze to netreba prehanat:)
inko atm v bankovnictve.. to je nejaky bankomat ci?:) ja ani neviem ci za tym nickom bol nejaky myslienkovy pochod.. skor som cosi len bachol do klavesnice;)
uaaaaaaaaaaaaaah idem ja uz spat.. dobru

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk