Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, to je tá kniha od rudyho? jak hej, tak to sa potom nemá čím chváliť, mohol to aj lepšie spísať....
nooo, ja som bola dnes s tým nešťastným kolenom, lebo predsa len cez víkend idem zasa na nejaké 2 tt do BA a tam nechcem riešiť už lekárov....
ty by si sa tiež veru mala dávať riadno do kopy, dúfam, že ti to pôjde v pohode... alebo teda aspoň lepšie....

*inko

strasne by som si dala teraz nejaky alkohol, to uz by bol mozno aj posledny klinec do rakvy :)
aspon by bol pokoj :)

*inko

joj, tak stale nie si ok? :( na ako dlho to liecenie este u teba vyzera..
no mne to ide tazko prevelmi, este dodnes ako tak,..ale je to strasne zlozite..same vzorce, a ta kniha, zaplakat je malo, ziadna struktura, milion informacii, porozhadzovanych v texte, ziaden pekny sled, ziadne odseky nic..iba text a text...a tazko sa z toho vysomaruje, plus este tato angina, aj v boku ma picha, krize akoby mi hnili..ach ale sa stazujem, co? hruza ma citat, ale uz koncim :)

ojka.

inko, noo, od siedmej rána asi do 14:15 som lietala po doktoroch, a ked som si hrkla liekov potom, tak diplomovku som nezvládala....
joooj, ale to dúfam, že zajtra ráno ti bude aspoň o 100 % lepšie... a ako ide učenie? či tiež si to dala bokom?

*inko

nieee...cibulovy caj nieee :(
ojka, dakujem, ale oproti ranu je to o 100%horsie
ale mne je uz uplne vsetko fuk..totalne, vsetko je v haji
a ty si dneska co zaujimaveho porabala? dipl.?

*inko

jajka, nikdy nic neberiem, k lekarovi nechodim, nikdy nevylezim :(
davam si kopu ovocia, pijem cajiky, mamina mi chcela nasadit nejake antibiotika, ale to hrdlo mi uz ustupilo, tak este pockam s liekmi, radsej keby sa to zaobislo bez nich
uz aj v uceni som schopna pokracovat :) klop klop

jajka001_

inko, čo berieš na tu anginu?
mna tiez boli hrdlo, davam si na to jox, je ucinny, keby som si to davala jak mam tak uz ma neboli:)

*inko

tak, to mi je luto, ale myslim ze tuto ti tazko niekto pomoze, skus priamo na mieste a v okoli vyvesat nejake upozornenia

uh..decka, angina ma premohla, nemohla si vybrat lepsi cas...dam sa do poriadku za take dva dni? :(
akoby som ziletky prehltala

tak

Prosím veľmi súrne, pred týždňom sa nám stratil náš pes, je to kríženec bielej farby, dlhosrstá, ročná fena, je veľmi prítulná, počuje na meno Čača, ponúkame finančnú odmenu, kontakt: Jana Zemanovičová, Tel. 0908815549, jana034@gmail,com, stratila sa nám v Machulinciach.