Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, no vidíš, ja som to tušila, že v tomto prípade mám jednoznačne pravdu :D a ty by si im taaaak krivdila... ale očividne to vyzerá na dosť živé deti (:

*inko

lost, no to si predstavit neviem, ale ja si so sestrinou malou rada kukam obrazkove knizky :) v kazdom z nas je stale kus dietata...oo to sa mi podarilo :)))

lost

tak do tretice to najlepsie a idem spat aj ja :D

tak GN :)

len vlastne neviem ci zaspim :D

ach, preco nejde fastforwardnut cas ktory ide pomaly (napr noc, skolu, pracu)? :)

*inko

ojka, no mas pravdu, to som sa uz skoro mrtva ucila na skusku :D na posteli a tak sa na mna zvalili :) a veru ma aj prebrali

ojka

no tak mňa by ste nedonútili pozerať teraz už ani telenovely (-:O
prečo zaracha? lebo pomaly začnem mať asi fobiu z vonkajšieho sveta :DDD

lost

tak rozum :D
do hlavy mi ajtak nikto nevidi :D
budem si len pamatam jedno"mlcat je zlato, rozpravat striebro" :D
a mozno si ta druha strana domysli ze mlcim lebo som inteligentny :D

lost

ale inko vies si to predsatvit :D ako 20 rocny cumi na foxkids? :D ale tak :) ved aj tie rozpravky maju svoju pointu :) napr aj taky oggy a svaby :)
to iste co telenovela :) len kreslene no :D lahsie sa tam porusuju fyzikalne zakony :D

ojka a preco take zaracha? :) tak potom uz jedine nakupit par ton ryze a predstierat ze je to sneh :) mozno z okna tak vyzera :0 alebo zobrat ten snezny rozprasovac :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk