Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, viem, je to super pocit (: milujem ticho, prírodu a tu krásu, to si teda viem riadne vychutnávať (-:O
oneeee, ale ty si riadne trdlo, ked si do takej zimy rukavice zabudneš :D

lost

neviem preco, ale ta anketa vpravo :D to je dost stary screenshot uz :)

aa preco neviem sa odtrhnut od PC ? :D

mal by som si u admina (ako sa sklnuje Macca? :) u Macci? :) ) objednat casovy ban od 0:00 do 8:00 aspon :D

*inko

ojka to myslis vazne? :D
musela si ho tam mat (pomocka- honoris causa...ujo s najvacsou retaaaazkou na krku a s najvacsim mundurom... )
no nic, asi si si ho nevsimla :D ale sedel tam v strede :)

lost

ojka

jo len to zmensilo :)

ale takto to vyzera z vleku ale je tam ZIMA :D

a ja som vtedy tusim ani rukavice nemal :)

ono je to zaujimave, ze clovke ide cestou, vsetko prakticky zelene, potom milimetri ksnehu po krajoch cesty a potom prask, zamrznute stromy a vsade sneh :)

uplne ina dimenzia.. a obzvlast ked je velmi malo ludi a clovek je prakticky na 1km2 sam :)

ojka

moj rodokmen, nie nepatrala som, ale keby mi ho niekto predložil, taaaaak by som si ho veľmi rada preštudovala....

lost

to je imageshack, ale ti *** na tinypic pouzivaju gazilion scriptov a takej stranke uz nedoverujem :) musim ich obist nejak, nech ma neseru :D nenavidim take lamy co prasknu na stranku 5365 reklam :D

*inko

neeee..bozechran, ziadnych predkov uhorskych nemam :)
nemam potuchy kde mam korene ... ty si patrala po rodokmeni? :D

*inko

trololo, ved si sem hodil ten obrazok, asi ti to ide nakoniec ":)
ojka ale aspon na obrazku si ho hadam videla...pockaj ved aj na promockach si ho musela vidiet:D asi si to myslela tak, ze si nemala cest, mat s nim predmet...no vsak to ani ja..on len tu hroznu knihu k predmetu napisal
www.youtube.com