Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

bingham

ja tiez nemam nic proti madarom...ale vo vlade by nemuseli byt(a to ze musia vediet po slovensky je samozrejmost) :)

"Keď do boja pôjdeme, zástava nám zaveje
práva rodu slovenskému vybojujeme
Rež a rúbaj do krve, nebude to poprvé,
dokiaľ Slovák na Slovensku pánom nebude"

maly úryvok..z REZ A RUBAJ :)

www.youtube.com

jajka001_

lost, ze je tu nejaky klud
ojka, to ma mrzi ze mas zdravotne problemy, ale hlavne nech to prejde. my sme minule vianoce tiez marodovali

jajka001_

inko, madarske komare tam su, lebo slovenske su voci tamtym slabota, a na hentie suňoky len madarsky repelent zabera :)
polka mojich kamosiek su madarky, takze mne madari nevadia - len ti co nechcu vediet po slovensky :)

ojka.

inko, to nevadí, tu sa chyby nerátajú, už máme prázdniny predsa, no nie? :D
mne ak sa nepodarí hodiť tú skušku na 9. , tak potom mám dve 16.1., ešte len to bude tiež zaujímavé...
lauri, budeme si všetky navzájom palce držať, nejak to predsa zmákneme (:
inko, hej zrúbala /-: už tam boli len staré babičky, čo sedeli, tak tie keby som pripučila, tak to asi nerozdýchajú,...
akože mne v ten deň nič nebolo, ale každým dalším dnom mi bolo blbo, som nemohla ani dobre spávať.... to vieš, ja teraz nemôžem ani kýchať, ani kašlaš, ani ohnúť sa ani zasmiať sa :DDD tak poprosím, NEROZOSMIEVAJTE ma ((((-:
no čo, šikovná som a šikovná budem :D

*inko

uuu opravujem * spojili
toto je vazne zle, ked v slovese dam Y... clovek vekom hlupne, ja som cakala opacnu situaciu :)

ojka a to az tak si sa zrubala? jedanky, dievca, nevies padat? :D v autobuse, damy, sa pada zasadne fesneho chlapika oproti vam ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk