Prečo ešte nespíte?

*inko

odkaz od profesora na facebooku>
" Zapisal som do AIS znamky z OSWO, pozrite si, ci to sedi s indexom. Pripadne reklamacie na 1. nastupisti vlavo na hlavnej stanici v Bratislave :-) "
boze..on by k tym bezdakom aj zapadol :D

*inko

vila, ma sa to roztopit? tak rychlo beriem maleho von na sanky, chudak, si zasluzi trochu radosti, ked som ho tak s anglictinou doteraz mordovala

dobra vila

inko-na hribik?:) Ale tak toto su predsa len ine, a ja mam tiez dlhsie, asi preto tuzim po kratsich :D.

Decka, super sneziiiiiiiiii, ale ako pozeram na dalsie dni, tuto sa to akurat tak roztopi a na vianoce bude dazd a blato, muuu :(. Idem von so psikmi, dufam, ze nam nezamrznu labky :D

*inko

*s*n*e*h* :)
dobre, neskore ranko
vila, no ja mam tri za sebou, tri pred sebou
a dnes ma ojka jednu skusku, tak na nu mysliíme :)
a fiha, ty si na take kratke? ja som si v detstve uzila kratkych vlasov ostrihanych na "hribik" az az..takze dakujem, uz nie :D
lost ano, ludia ked musia vypiju kadeco, ..ked ide o zivot...ale nezachadzajme do extremu :D
ja mam problem si napriklad iba namocit nohu v jazierku :(
napr. ked nie je voda uplne priezracna tak do nej ani nejdem
musim si vidiet na nohy, chore, ja viem

ojka.

a oni len behaju a skacu,behaju a skacu,kto to ma poratat? (:
by ma zaujimalo,kto uz len takuto zabavku vymyslel...

ojka

ejjj, sa ospravedlnujem, že som zdrhla, som sa začítala ešte do prednášok, dnes ráno všetci poctivo držte palce...
jaji, tak to teda fakt súcitim s tebou.... viem jak to je, nám tu pravidelne niekoľko krát do roka bud vodu odpoja uplne alebo vypnú na týžden-dva teplu.... snáď vám to ráno už potečie (:
dobrá víla, no ja som mala min. týžden jednu skušku, tá dopadla v pohode, a dnes ráno mám dalšiu a potom hip hip vianočné prázdniny :D
inko, ja si dnes asi ani ten 5-hodinový spiaci luxus nedoprajem, uvidím, jak nakoniec skončím....
takže ked ste už všetci poutekali, tak GN vám prajem
pa (: